کد خبر : ۶۷,۸۸۳
۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۹:۱۵
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی از معرفی ۱۶۲ نفر از بیماران خاص این استان به بانک برای دریافت تسهیلات خبر داد.
دکتر عبدالله کبریایی در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه به بیماران خاص، صعب العلاج و سرطانی در حوزه دانشگاه علوم پزشکی استان اظهار کرد: با پیگیری‌های مستمر دانشگاه و پس از وقفه‌ای در پرداخت تسهیلات، دوباره به بیماران خاص و مبتلابه سرطان که در حوزه دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی حضور دارند تسهیلات قرض‌الحسنه ۵۰۰ میلیون ریالی پرداخت خواهد شد.
 
وی ادامه داد: در راستای عملکرد موفق دانشگاه علوم پزشکی و اعطای مناسب تسهیلات به بیماران خاص و سرطانی در سال گذشته، امسال نیز با مساعدت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، در فهرست پنج دانشگاه پرداخت‌کننده تسهیلات قرار گرفته‌ایم.
 
دکتر کبریایی با بیان اینکه اولین لیست شامل ۱۶۲ نفر از بیماران خاص و سرطانی به بانک صادرات ارسال‌شده است، یادآوری کرد: در این لیست بیماران دیالیز و پیوندی، سرطانی، اوتیسم، دارای نقص سیستم ایمنی، mc و cf هموفیلی و تالاسمی قرار دارند.
 
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی گفت: اکنون چهار هزار و ۲۰۲ بیمار خاص و ۲ هزار و ۸۲۰ بیمار سرطانی در دانشگاه ثبت‌شده است.
 
انتهای پیام
 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید