کد خبر : ۶۷,۸۴۴
۱۲ آذر ۱۴۰۲ ۰۶:۰۱
بسیج حقوقدانان استان بوشهر گام‌های موثری برداشته است
فرمانده سپاه امام صادق علیه السلام استان بوشهر گفت: بسیج حقوقدانان در استان بوشهر توانسته است با کارنامه‌ای مناسب در بحث صلح و سازش گام‌های متعددی بردارد.
 سردار علی رزمجو  در همایش صلح یاران بسیج و روز قشر بسیج حقوقدانان در حسینیه عاشقان ثارالله بوشهر گفت: زندگی بشر در شرایطی بدون صلح، نظم و انضباط امکان‌پذیر نیست.
 
وی افزود: نظام حقوقی یعنی مجموعه‌ای از قوانین و مقرراتی که باعث آسانی زندگی انسان‌ها در کنار یکدیگر می‌شود.
 
فرمانده سپاه امام صادق علیه السلام استان بوشهر با بیان اینکه حقوق در تمامی جوامع بشری در پی الگو بخشیدن، ایجاد صلح و آرامش و تعیین حدود رفتارهای انسان‌ها است، تصریح کرد: یکی از اهداف مهم حقوقی در کشور نظم و انضباط، عدالت و رسیدن به اهداف متعالی انقلاب اسلامی است.
 
وی در ادامه اذعان کرد: قانون مداری به عنوان میثاق، منشور حقوقی و سیاسی بین اقشار مختلف جامعه در راستای شکل‌گیری یک نظام مستقل، امن و پایدار همبستگی و انسجام به وجود می‌آورد.
 
فرمانده سپاه امام صادق علیه السلام استان بوشهر در پایان عدالت را روح دیانت دانست و گفت: بسیج حقوقدانان در استان بوشهر توانسته است با کارنامه‌ای مناسب در بحث صلح و سازش گام‌های متعددی بردارد.
 
معرفی ۲۱۶ صلح‌یار بسیج
 
مسئول سازمان بسیج حقوقدانان استان بوشهر در پایان این همایش گفت: ۲۱۶ نفر از صلح یاران بسیج در راستای انجام طرح صلح و سازش در پایگاه‌های مقاومت بسیج استان بوشهر به دادگستری کل این استان برای صدور گواهی صلح و سازش معرفی شدند.
 
در پایان این همایش از حقوقدانان بسیجی که در اقداماتی همچون مشاوره حقوقی رایگان به نیازمندان، وکالت رایگان برای محرومین، صلح و سازش و آزادسازی زندانیان غیر عمد مشارکت داشتند با اهدای لوحی تقدیر و تجلیل شد.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید