کد خبر : ۶۷,۷۹۲
۱۱ آذر ۱۴۰۲ ۱۰:۳۷
تسهیل شرایط کالای ته‌لنجی از مطالبات مهم مردمی است
فرماندار گناوه گفت: تسهیل شرایط کالای همراه ملوان موسوم به ته لنجی در گناوه از مطالبات مهم مردمی است.
محمدتقی صفری در جمع خبرنگاران با اشاره به سفر به پایتخت برای پیگیری حل مشکل کالای همراه ملوان گفت: با توجه به دغدغه بسیاری از شهروندان استان بوشهر و شهرستان گناوه و وابستگی آن به ارتزاق مردم در دیدار با معاونین وزیر کشور قول پیگیری کالای همراه ملوان داده شد.
 
صفری تصریح کرد: کالای همراه ملوان که دغدغه اصلی ساحل نشینان جنوب کشور از جمله مردم شهرستان گناوه است برای حل این مشکل دیداری جداگانه با سیدمجیدمیراحمدی معاون امنیتی انتظامی وزیر کشور و سید محمدتقی شاهچراغی معاون سیاسی وزیر کشور داشتم که هر دو قول پیگیری این موضوع را دادند.
 
فرماندار گناوه خاطر نشان کرد: شغل و ارتزاق عمده مردم ساحل‌ نشین استان به دریا و کالای ملوانی یا همان ته لنجی گره خورده است و تسهیل شرایط کالای ته لنجی و بهبود وضعیت معیشتی مردم در دستور کار قرار دارد.
 
وی اضافه کرد: واردات کالای ملوانی از دیرباز توسط مردم صورت می‌گرفته و این موضوع باعث شده آنها بطور مداوم پیگیر رفع مشکلشان باشند و ما هم با توجه به قولی که به آنها داده بودیم با سفر به پایتخت، پیگیر حل مشکل هستیم و امیدواریم با توجه به پیگیری‌های انجام شده این دغدغه مردم شریف گناوه برطرف شود.
 
به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی استانداری بوشهر، فرماندار گناوه یادآور شد: استاندار بوشهر و وزیر کشور در دو سال اخیر با جدیت در راستای بهبود وضعیت ته لنجی حرکت کرده‌اند و گام‌های ارزشمندی برداشته شده است.
 
انتهای پیام
 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید