کد خبر : ۶,۷۲۸
۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۶:۱۷
لزوم استقرار تشکیلات شیلات در خارگ/ قیمت اجناس در جزیره کنترل شود
خارگ نیوز: بخشدار ویژه خارگ گفت: استقرار نماینده شیلات یکی از خواسته‌های بحق صیادان خارگی بود که با همکاری شیلات شهرستان نماینده جهت امور شیلاتی صیادان جزیره مستقر شد. خواسته ما حضور تشکیلاتی شیلات در این جزیره است.
به گزارش خارگ نیوز، بخشدار ویژه خارگ ظهر دوشنبه در نشست شورای اداری خارگ اظهار داشت: طرح فاصله گذاری اجتماعی در جزیره خارگ با رعایت اصول ابلاغی توسط ستاد کرونا رعایت شود و بهداشت و درمان نفت و مرکز جامع سلامت به‌عنوان ستاد کرونا مسئول نظارت بر این موضوع است.

ناصر ابراهیمی تصریح کرد: بیماری کرونا نباید بهانه‌ای برای وقفه برای خدمات به ارباب رجوع باشد، تکریم ارباب رجوع اولویت و سر لوحه هر سازمانی در این جزیره باشد.

وی افزود: گرانی یکی از موضوعاتی بود که در ابتدای ورود اینجانب از سوی اهالی شریف خارگ یک دغدغه بود، با کمک شهرداری و شورای شهر و نظارت سازمان صمت یک روز بازارچه هفتگی و تنظیم بازار برگزار خواهد شد و این موضوع سبب رضایت نسبی شده است.

بخشدار ویژه خارگ با تاکید بر اینکه تعامل با رسانه‌ها در اولویت ادارات جزیره قرار گیرد، تصریح کرد: اکنون وقت خدمت است و مردم منتظر عمل مسئولان در حوزه کاری خود هستند.

ابراهیمی گفت: همه ادارات باید برنامه راهبردی و تعریف شده خود تا پایان سال را مکتوب به بخشداری ارائه دهند، پروژه‌هایی که در بخش تعریف شده است، به سر انجام برسد.

نماینده عالی دولت در بخش ویژه خارگ خاطرنشان کرد: مشکل برق تابستان خارگ تا حدودی رفع شده ولی پایان کار دولت در این موضوع نیست و باید به صورت ویژه به حل موضوع برق در جزیره پرداخته شود.

وی گفت: استقرار نماینده شیلات یکی از خواسته‌های بحق صیادان خارگی بود که با همکاری شیلات شهرستان نماینده جهت امور شیلاتی صیادان جزیره مستقر شد. خواسته ما حضور تشکیلاتی شیلات در این جزیره است.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید