کد خبر : ۶۷,۱۸۷
۱ آذر ۱۴۰۲ ۱۶:۳۴
وزیر کشور در واکنش به حادثه تیراندازی روز گذشته مقابل مجلس شورای اسلامی و خیابان مجاهدین اسلام گفت: فردی براساس مسائل شخصی تیراندازی کرده بود و به هیچ وجه امنیتی نبوده است.
 احمد وحیدی، وزیر کشور، در حاشیه جلسه صبح امروز هیات دولت در جمع خبرنگاران اظهار کرد: حادثه تیراندازی روز گذشته مقابل مجلس شورای اسلامی به هیچ وجه امنیتی نبوده و بر اساس انگیزه و مسائل خود تیراندازی کرده که با وی برخورد شده است.
 
براساس اعلام مرکز فوریت‌های امنیتی و اطلاعات وزارت کشور، روز گذشته (سه‌شنبه ۳۰ آبان) فردی با استفاده از یک قبضه سلاح شکاری اقدام به تیراندازی هوایی (چهار تیر) مقابل ساختمان مجلس شورای اسلامی کرد که بلافاصله توسط ماموران انتظامی خلع سلاح و دستگیر شد.
 
همچنین در توضیحات این مرکز بیان شده است: در این تیراندازی به هیچ کس آسیبی نرسیده است. حادثه به هیچ وجه امنیتی نبوده و این فرد فاقد هرگونه سابقه سو امنیتی بوده و انگیزه خود را از تیراندازی به دلیل مشکلات شخصی و جلب توجه عنوان کرده است.
 
وزیر کشور در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: قرارداد خرید واگن مترو از چین ۲ هزار دستگاه است که تا کنون فاینانس خرید ۶۳۰ دستگاه آن عملیاتی شده است.
 
 
فارس
 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید