کد خبر : ۶۷,۰۹۶
۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۰۳:۱۶
مراسم جشن ختم قرآن کریم و تقدیر از قاریان طرح تلاوت نور با حضور قاریان قرآن، نمازگزاران و جمعی از مسئولان برگزار شد.

 در مراسمی که شب گذشته همزمان با ولادت با سعادت حضرت زینب (س) با حضور سید ابراهیم حسینی رییس پایانه نفتی خارگ، قاریان و نمازگزاران برگزار شد، از قاریان مسجد و شرکت کنندگان در طرح تلاوت نور که در یک سال گذشته در این مراسم معنوی شرکت کردند تجلیل شد.

در این مراسم حجت الاسلام سواری امام جماعت مسجد، ضمن تبریک فرا رسیدن ولادت حضرت زینب (س)، گفت: قرآن چراغ هدایت و راه سعادت ما است و توسل به این کتاب نورانی ما را به سرمنزل مقصود می‌رساند. 

سواری افزود: رهبر معظم انقلاب درباره انس با قرآن می فرماید: در این فضای آلوده مادیات شایسته است در دریای بی کران معنویت قرآن کریم شنا کرد، تا از پلیدی های دنیا پاک شد و این، جز با انس مدام با این کتاب آسمانی ممکن نیست.

گفتنی است این آیین در راستای ترویج فرهنگ قرآن و توسعه وگسترش فعالیت های قرآنی به همت روابط عمومی، امورفرهنگی هنری خدمات اجتماعی و هیات امنا مسجد برگزار شد.

همچنین در این مراسم مسلم قربانی از قاریان برجسته شرکت پایانه ها به تلاوت آیات کلام الله مجید پرداخت و اجرای مداحی و مولودی خوانی توسط رامین صالح پور و تقدیر از قاریان و شرکت کنندگان در طرح تلاوت نور از دیگر برنامه های این مراسم بود.

قرآن 28

قرآن 14
قرآن 27
قرآن 26
قرآن 25
قرآن 24
قرآن 23
قرآن 22
قرآن 21
قرآن 20
قرآن 19
قرآن 18
قرآن 17
قرآن 16
قرآن 15
قرآن 13
قرآن 12
قرآن 11
قرآن 10
قرآن 9
قرآن 8
قرآن 7
قرآن 6
قرآن 5
قرآن 4
قرآن 3
قرآن 2
قرآن 1

 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید