کد خبر : ۶۷,۰۸۲
۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۵:۰۸
مدیرکل کمیته امداد امام‌خمینی (ره) استان زنجان از افزایش ۴۰ درصدی دریافتی ایتام زنجانی خبر داد و گفت: این امر با نقش تاثیرگذار خیرین محقق شده است.
روح‌اله صالحی صبح امروز (۲۹ آبان‌ماه) در جلسه با مشاور مردمی‌سازی استاندار زنجان با تبریک هفته بسیج، اظهار کرد: خوشبختانه امروز بسیج فراگیر و جهانی شده است و روز گذشته گوشه‌ای از عظمت بسیج را در بازدید مقام معظم رهبری مشاهده کردیم.
 
وی با اشاره به اینکه رمز موفقیت بسیج ایمان و نگاه جهادی است، تصریح کرد: همین ایمان و اعتقاد راسخ بسیجیان موجب موفقیت این نیروی عظیم مردمی شده است.
 
مدیرکل کمیته امداد امام‌خمینی (ره) استان زنجان با تأکید بر فعالیت بسیجی و جهادگونه در کمیته امداد، افزود: خوشبختانه امروز شاهد اعتماد خیرین و مردم به این نهاد هستیم و با وجود اینکه جامعه هدف کمیته امداد امام‌خمینی (ره) استان زنجان در حوزه ایتام و فرزندان محسنین افزایش یافته اما سرانه دریافتی آنها کاهش پیدا نکرده است.
 
صالحی با اشاره به افزایش ۴۰ درصد دریافتی ایتام و افزایش ۲۱ درصدی دریافتی فرزندان مشمول طرح محسنین، بیان کرد: در حوزه کمک‌‎های مردمی در بخش مراکز نیکوکاری نیز همین شرایط حاکم است و شاهد افزایش کمک‌های مردمی هستیم.
 
این مسئول با اشاره به اینکه در بحث زکات نیز جریان‌سازی خوبی در استان شکل گرفته است، گفت: امسال بیش از ۵۱ میلیارد تومان زکات در استان ساماندهی شده که ۱۰ میلیارد تومان آن مربوط به زکات واجب است.
 
مدیرکل کمیته امداد امام‌خمینی (ره) استان زنجان با اشاره به تاثیرگذاری بحث‌های ترویجی و تبلیغی در حوزه پرداخت زکات، گفت: همین امر موجب افزایش زکات پرداختی در استان شده است.
 
انتهای پیام
 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید