کد خبر : ۶۶,۰۱۴
۱ آبان ۱۴۰۲ ۲۰:۱۲
توقیف شناور حامل ۷ میلیارد پارچه قاچاق در خلیج‌فارس
فرمانده مرزبانی استان بوشهر از توقیف شناور حامل پارچه قاچاق در اسکله بنادر شمالی این استان خبر داد و گفت: از این شناور افزون بر هفت میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان پارچه خارجی فاقد اسناد معتبر قانونی کشف شد.
سرهنگ یدالله شرفی فرمانده مرزبانی استان بوشهر ظهر امروز در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به تقویت زیرساخت‌های شناور و خودروی مرزبانی استان بوشهر خبر داد و اظهار داشت: با تقویت این تجهیزات امکان حضور شناورهای مرزبانی تا اعماق مختلف مرز دریایی خلیج‌فارس فراهم شده است.
 
وی برخورد با قاچاق در ابعاد سوخت، کالا و مواد مخدر را در اولویت برنامه‌های مرزبانی استان بوشهر دانست و بیان کرد: مرزبانی استان بوشهر با اشراف اطلاعاتی و آمادگی عملیاتی با هرگونه تخلف در سواحل و مرز دریایی خلیج‌فارس برخورد می‌کند.
 
فرمانده مرزبانی استان بوشهر از شناسایی شناور حامل محموله کالای خارجی قاچاق در اسکله بندر ریگ گناوه خبر داد و بیان کرد: با هوشیاری مرزبانان و همکاری مأمورین گمرک، یک فروند شناور باری حامل حجم زیادی پارچه قاچاق شناسایی و توقیف شد.
 
شرفی با اشاره به کشف پارچه خارجی قاچاق به وزن بیش از 1.2 تن از شناور توقیفی گفت: در بررسی شناور توقیف شده، 14 هزار و 400 متر به وزن 1.2 تن پارچه خارجی کشف شد.
 
وی با اشاره به دستگیری یک متهم در این عملیات خاطرنشان کرد: کارشناسان ارزش محموله قاچاق کشف شده را 7.2 میلیارد تومان برآورد کردند که پس از تکمیل پرونده مقدماتی به همراه متهم تحویل مراجع ذیصلاح شد.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید