کد خبر : ۶,۵۳۳
۵ تیر ۱۳۹۹ ۲۳:۳۸
اولین ساختمان دادگاه جزیره خارگ در هفته قوه قضائیه افتتاح شد
خارگ نیوز: رئیس دادگستری خارگ گفت: جزیره خارگ بعنوان یکی از مناطق مهم و راهبردی کشور می باشد که امیدواریم با راه اندازی ساختمان جدید دادگستری خارگ بتوانیم در جهت تکریم ارباب رجوع و کاهش اطاله دادرسی به موفقیت های بیشتری دست یابیم.
به گزارش خارگ نیوز، رضا حاجب فرد در گفتگو با خبرنگار خارگ نیوز ضمن تبریک بمناسبت هفته قوه قضائیه اظهار داشت: جزیره خارگ بعنوان یکی از مناطق مهم و راهبردی کشور می باشد که امیدواریم با راه اندازی ساختمان جدید دادگستری خارگ بتوانیم در جهت تکریم ارباب رجوع و  کاهش اطاله دادرسی به موفقیت های بیشتری دست یابیم.
وی افزود:‌این پروژه در زمینی به مساحت ٣٠٠٠ متر مربع و مساحت زیربنا حدود ١٣٠٠ متر مربع ، اعتباری به مبلغ 45 میلیارد ریال و در سه طبقه با اختصاص آسانسور ساخته شده است و در اختیار مردم شریف جزیره خارک قرار گرفت.
رئیس دادگستری بخش خارگ، جزیره خارگ را یکی از امن ترین مناطق کشور برشمرد و در ادامه ابراز امیدواری کرد: با افتتاح و راه اندازی ساختمان دادگستری در این جزیره و همکاری دیگر دستگاه ها بخش مهمی از مسائل و مشکلات حقوقی مردم برطرف شود.
حاجب فرد با اشاره به اینکه پیشگیری از وقوع جرم از اولویت های دادگستری بخش است یادآور شد: مسئولان برای همکاری با دستگاه قضایی باید پیشگیری را سرلوحه کار خود قرار داده تا اینکه توان دستگاه قضایی برای رسیدگی به پرونده های مهم و مخل نظم و امنیت ذخیره گردد.
رئیس دادگستری خارگ با اعلام این مطلب که سهولت در امر مراجعات مردم به دستگاه قضایی از دیگر اهداف دادگستری خارگ است از افتتاح ساختمان دادگستری به عنوان دستاوردی مهم در جهت توسعه زیرساخت های قضایی درجزیره و تحقق عدالت آسان برای مردم این منطقه نام برد و از تلاش های دکتر جمادی رئیس کل محترم دادگستری استان بوشهر به لحاظ توجه ویژه به جزیره خارک جهت تحقق عدالت فیزیکی که از اولویت های دستگاه قضایی میباشد تشکر و قدر دانی نمود.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید