کد خبر : ۶۵,۱۲۹
۱۰ مهر ۱۴۰۲ ۲۲:۵۸
معاون بازسازی و مسکن روستایی اداره کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر گفت: ساخت مسکن مددجویان استان بوشهر ۶۶ درصد پیشرفت دارد.
مهدی فخرایی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: نشست بررسی روند اجرای تفاهم‌نامه‌های مشترک بنیاد مسکن و کمیته امداد امام خمینی به صورت ملی برگزار شد و مدیران استان‌ها نیز گزارش‌های خود را ارائه کردند.
 
وی با اشاره به تفاهم ساخت ۴۰ هزار مسکن برای مددجویان در سراسر کشور خاطرنشان کرد: سهم استان بوشهر ۲۰۰ واحد است که تاکنون ۱۵۵ واحد مددجویان به بانک برای اخذ تسهیلات بانکی معرفی شده است.
 
معاون بازسازی و مسکن روستایی اداره کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر بیان کرد: در حال حاضر ساخت واحدهای مربوط به این تفاهم‌نامه در استان بوشهر دارای ۶۶ درصد پیشرفت فیزیکی است.
 
وی خاطرنشان کرد: با ابلاغ اعتبارات جدید مربوط به مسکن روستایی، مابقی مددجویان نیز برای اخذ تسهیلات با سود پنج درصد به بانک‌های عامل معرفی می‌شوند.
 
فخرایی افزود: تفاهم‌نامه دیگری برای ساخت پنج هزار واحد مسکونی برای مددجویان کمیته امداد داریم که سهمیه استان بوشهر ۳۰۰ واحد است و بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته مفاد این تفاهم‌نامه تا پایان سال به صورت کامل محقق می‌شود.
 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید