کد خبر : ۶۴,۹۵۱
۶ مهر ۱۴۰۲ ۱۲:۵۶
جزیره خارگ ویترین پدافند هوایی ایران اسلامی است
فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش با بیان اینکه خارگ ویترین پدافند هوایی ایران اسلامی است، گفت: این جزیره مقاوم نماد وحدت اهل تشیع و سنت است.
به گزارش خبرنگار خارگ نیوز، امیر سرتیپ علیرضا صباحی فرد در جمع مسئولان جزیره خارگ با بیان اینکه امروز شاهد تغییرات بسیار سازنده و پیش‌برنده در ساختار پدافندی مناطق و گروه‌های پدافندی هستیم، گفت: تحولات شگرف، به روز و فناورانه نیروی پدافند هوایی گواه بر این واقعیت است که می‌بایستی در مواجهه با تهدیدات نوین دشمن، سیستم یکپارچه پدافندی کشور نیز همسو با این تهدیدات با تجهیزات، تسلیحات و سامانه‌های پیشرفته هر روز با صلابت‌تر از گذشته ایفای نقش کند.
 
وی با تاکید بر اینکه نیروی انسانی سرزنده، متخصص، پویا و باایمانی که‌در نیروی پدافند هوایی با تمام قوا تأمین امنیت آسمان ایران را به ارمغان آورده‌اند و در برابر تمام تهدیدات ایستادگی کرده‌اند تنها رمز موفقیت و اقتدار این نیروست، اظهار کرد: دغدغه اصلی مجموعه‌ی پدافند هوایی آسایش امنیت و آسودگی خاطر هموطنان عزیزمان است.
 
فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش تصریح کرد: خارگ ویترین پدافند هوایی ایران اسلامی است، این جزیره مقاوم نماد وحدت اهل تشیع و سنت است.
 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید