کد خبر : ۶۴,۹۴۹
۶ مهر ۱۴۰۲ ۱۲:۳۷
فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش از جزیره خارگ بازدید کرد
فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش با حضور در گروه پدافند هوایی خارگ ضمن بازدید از بخش های مختلف این گروه پدافندی، توان رزمی و توان عملیاتی این یگان را مورد ارزیابی قرار داد.
به گزارش خبرنگار خارگ نیوز، امیر سرتیپ علیرضا صباحی فرد در بازدید از گروه پدافند هوایی شهید هادی پور جزیره خارگ، این جزیره را ویترین پدافند هوایی ارتش خواند و افزود: آسمان ایران اسلامی و بالاخص آسمان جزیره خارگ، آسمان نفوذناپذیر در برابر هرگونه پرنده‌ای هست و این حصار امنیت و دیوار نفوذناپذیر در سایه جانفشانی‌ها و ایثارگری‌های چشمان همیشه بیدار کارکنان غیور پدافند هوایی ارتش میسر شده است.
 
فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش خاطرنشان کرد: پدافند هوایی خارگ در حوزه‌های تخصصی و خدمت رسانی و کمک رسانی به هموطنان خارگ همیشه و در همه حال در میدان عمل زبان زده بوده است و این از افتخارات ارتش ولایی جمهوری اسلامی ایران است.
 
وی در بدو ورود با حضور در یادمان شهید گمنام موضع ۱۳ پدافند هوایی ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهدا و تجدید میثاق با آرمان‌های والای امام شهیدان و شهدا؛ در جریان احداث یادمان شهید گمنام قرار گرفت و تسریع در روند ساخت و اتمام پروژه را تاکید کرد.
 
امیر سرتیپ صباحی فرد همچنین در ادامه این بازدید، سایت ۵۳ اسکای گارد را بنام شهید یدالله ملکی که در سال ۱۳۶۶ در همین موضع به درجه رفیع شهادت نائل آمده، نامگذاری کرد.
 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید