کد خبر : ۶۴,۶۳۵
۱ مهر ۱۴۰۲ ۱۱:۲۴
رئیس هیئت تحقیق و تفحص از عملکرد سازمان تامین اجتماعی و شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی «شستا» آخرین وضعیت تفحص از این سازمان را تشریح کرد.
علی بابائی نماینده ساری در مجلس شورای اسلامی در تشریح آخرین وضعیت تحقیق و تفحص از عملکرد سازمان تامین اجتماعی و «شستا»، گفت: پس از موافقت نمایندگان با این تحقیق و تفحص از جلسه علنی طرح به کمیسیون مربوطه بازگشت و اعضای 15 گانه و همچنین هیئت رئیسه تفحص تشکیل و کار بررسی‌ها طبق آیین‌نامه داخلی مجلس آغاز شد.
 
وی افزود: در طی 8 ماه گذشته مکاتبات لازم با دستگاه‌های  نظارتی انجام و بازدید از بخش‌های مختلف انجام شده و تهیه گزارش تفحص از عملکرد سازمان تامین اجتماعی و «شستا» در مراحل پایانی است، گفت: تا پایان آبان ماه گزارش تفحص نهایی شده و جهت بررسی در جلسه علنی تقدیم هیئت رئیسه مجلس می‌شود.
 
نماینده ساری در مجلس با بیان اینکه در این طرح تفحص قرار است عملکرد سازمان تامین اجتماعی طی  10 سال گذشته مورد ارزیابی قرار گیرد، گفت: در فرایند این تحقیق و تفحص تلاش کردیم تا با استعلام از دستگاه‌های نظارتی در جهت ارائه مستندات لازم به منظور بررسی نحوه اداره این مجموعه‌ها، تخلفات احتمالی و سوءاستفاده‌های مالی استفاده کنیم.
 
رئیس هیئت تحقیق و تفحص از عملکرد سازمان تامین اجتماعی و شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی «شستا» با بیان اینکه نتیجه گزارش را تا پایان آبان ماه تقدیم هیئت رئیسه خواهیم کرد، گفت: گزارش در جلسه علنی قرائت و پس از آن لیست گزارش تخلفات و افراد را جهت رسیدگی به قوه قضائیه ارائه می‌دهیم.
 
تسنیم
 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید