کد خبر : ۶۴,۱۲۲
۲۳ شهریور ۱۴۰۲ ۲۲:۵۱
تور رسانه ای نصف روزه فرمانداری بوشهر به خارگ برگزار شد/این تور به علت شرایط نامساعد دریایی نصف روزه برگزار شد
 فرماندار بوشهر در جلسه صبح شورای اداری ۲۱ شهریور جزیره خارگ ابراز داشت : شهرستان بوشهر نزدیک به بیست هزار میلیارد تومان پروژه های هفته دولت را را بهبرداری و کلنگ زنی شد و مرحله عملیات اجرایی آنها شروع شد
 
 
 
وی در ادامه افزود: سکوی پروژه  صدرا  مجموعه شاخصی که امروز اول صبح  ۲۲ شهریور ، اصحاب رسانه آن را بازدید نمودند تمامی به دست جوانان این مرزبوم ساخته ایران شده است و به زودی در بر روی میدان نفتی رشادت قرار خواهد گرفت و می تواند ، تولید بشکه ۸۰۰۰ نفتی ما را به ۸۰۰۰۰ هزار بشکه نفتی افزایش دهد ….
 
 
 
مقام مسئول فرمانداری بوشهر صالح رحیمی در این جمع افزود : دشمن نظام جمهوری کورکورانه ، این ساخت و سازهای ما را نمی بیند و سعی میکند که به جامعه جمهوری اسلامی ایران یاس و نا امیدی ابراز نماید و اندیشه سیاسی جوانان را به سمت اهداف خود هدایت نماید و همین لحضاتی پیش که ما در شرگت ( ال ان جی ) بودیم اصحاب رسانه و همراهان ما به دوستانی که در این مجموعه کار می نمایند ، اشنا شدن و از نزدیک دیدن که تمام اعضایی که در این مجموعه فعالیت می نمایند از نیروهای بومی هستند که فعالیت خود را در این شرگت انجام می دهند . 
 
 
 
حجت السلام کارگر روحانیت معظم امام جمعه خارگ در این محفل افزود : ایام سوگرای اهلیت که در آن هستیم تسلیت عرض نمود و افزود دشمن به دنبال این است که وحدت و امنیت ملی ما را ازبین ببرد و ما این وحدت و امنیت با خدمات رسانی ارزنده به مردم تقدیم می داریم و این نوع خدمت را به اقشار مختلف مردم ادامه خواهیم داد.
 
 
 
اقای دشتی زاده بخشدار خارگ در این جلسه  افزود : ما در تابستان های گذشته در چندین مرحله خاموشی یرق داشتیم که با اقدامات مدیرتی که انجام دادیم خاموشی ها را کاهش دادیم و در تابستان امسال قطعی برق نداشتیم و با مدیریت تاسیساتی که به صورت صیح انجام شد ، نفت جزیره خارگ در اختیار مردم این جزیره مقاوم برای استفاده قرار نهادیم و این هم توسط تمامی همدلی ادارات خارگ به مردم شهر خارگ تقدیم شد .
 
توجه داشته باشید که دوستان همراه سایت برازجان سلام برای دیدن تصاویر با کیفیت اصلی روی عکسی که دوست دارید آن را ببیند ، به آرامی لمس نماید ، تا تصویر باز شود و در مطلب مناسب خود با ذخیره عکس مورد علاقه خود از آن در هر محیطی که دوست دارید استفاده نماید. عکاس و فیلمبردار سید محمد مهدی امیری

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید