کد خبر : ۶۴,۰۰۷
۲۱ شهریور ۱۴۰۲ ۱۴:۴۹
سواحل استان بوشهر متلاطم می شود/ کاهش رطوبت و شرجی
کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: از روز پنجشنبه با وزش بادهای شمالی و تداوم وزش آن تا اوایل هفته آینده، ضمن کاهش رطوبت و شرجی، سواحل و فراساحل استان مواج و متلاطم خواهد بود.
طلیعه محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار خارگ نیوز اظهار داشت: بررسی نقشه‌های هواشناسی نشان دهنده تداوم وزش جریانات جنوبی طی امروز و فردا است، بنابراین در این مدت رطوبت و شرجی هوا در سطح استان از مقادیر بالایی برخوردار است.
 
کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر افزود: پیش بینی می‌شود از روز پنجشنبه با وزش بادهای شمالی و تداوم وزش آن تا اوایل هفته آینده، ضمن کاهش رطوبت و شرجی هوا، سواحل و فراساحل استان مواج و متلاطم خواهد بود.
 
وی گفت: آسمان استان بوشهر در ساعت‌های آینده صاف تا قسمتی ابری همراه با غبار محلی، گاهی وزش باد و فردا در برخی نقاط مه صبحگاهی خواهد بود.
 
کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر بیان کرد: جهت وزش باد متغیر، امروز غالباً جنوب غربی تا جنوب شرقی و فردا شمال غربی تا جنوب غربی با سرعت ۸ تا ۳۰ گاهی تا ۳۸ کیلومتر در ساعت. پیش بینی می‌شود.
 
وی یادآور شد: ارتفاع موج دریا ۳۰ تا ۹۰ گاهی تا ۱۲۰ سانتی‌متر و در ساعاتی از ظهر تا اوایل شب ۶۰ تا ۱۲۰ سانتیمتر خواهد بود.
 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید