کد خبر : ۶۳,۱۶۶
۲۸ مرداد ۱۴۰۲ ۱۹:۴۲
بمناسبت گرامیداشت سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی، به همت امور ورزش شرکت پایانه های نفتی ایران یک‌ دوره مسابقات چهارجانبه فوتسال به میزبانی شرکت پایانه های نفتی ایران در خارگ و با حضور تیمهای پیشکسوتان پایانه ی نفتی خارگ، شرکت نفت فلات قاره، پایانه میعانات گازی پارس جنوبی و کارکنان زیر 45 سال پایانه نفتی خارگ طی دو روز در تاریخ‌های 26 و 27 مردادماه در سالن چند منظوره شهید آباش برگزار گردید.

، در روز اول این مسابقات تیم پیشکسوتان پایانه نفتی خارگ در برابر تیم کارکنان زیر 45 سال پایانه نفتی خارگ قرار گرفت که این دیدار با برتری یک بر صفر تیم پیشکسوتان به پایان رسید و در دیگر دیدار این مرحله تیمهای نفت فلات قاره و میعانات گازی پارس جنوبی روردروی هم قرار گرفتند که تیم پارس جنوبی با نتیجه 2 بر 1 در برابر حریف به برتری رسید تا فینالیست ها مشخص گردند.

دیدارهای رده بندی و فینال، 27 مرداد برگزار گردید که در دیدار رده بندی تیم کارکنان زیر 45 سال پایانه ی نفتی خارگ موفق شد با نتیجه 8 بر 5 فلات قاره را شکست داده و روی سکوی سوم بایستد.
در دیدار نهایی تیمهای پایانه ی میعانات گازی پارس جنوبی و پیشکسوتان پایانه ی نفتی خارگ در برابر هم قرار گرفتند که پایانه ی میعانات گازی پارس جنوبی موفق شد با نتیجه 2 بر 0 به پیروزی رسیده و عنوان قهرمانی این مسابقات را کسب نماید.

فوتسال

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید