کد خبر : ۶۲,۸۰۸
۱۷ مرداد ۱۴۰۲ ۱۵:۵۱
حجت الاسلام والمسلمین کارگر امام جمعه جزیره خارگ در پیامی به مناسبت هفدهم مردادماه، روز خبرنگار را به تمامی خبرنگاران و اصحاب رسانه تبریک گفت.
به گزارش خارگ نیوز،متن پیام حجت الاسلام والمسلمین کارگر بدین شرح است:
 
 
 
بسم الله الرحمن الرحیم
 
هفدهم مردادماه  یادمان شهادت مظلومانه  شهید محمود صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی و روز خبرنگار، یادآور رشادت ها و مجاهدت های زنان و مردان با بصیرتی است که با هدف روایت حقیقت، بیرق بزرگ آگاهی بخشی را بر دوش کشیده اند .
 
این روز مجالی است برای تقدیر از زحمات و خدمات خبرنگاران و دست‌اندرکاران عرصه خبر و اطلاع رسانی، فرهیختگانی که به واسطه ی آگاهی و شناخت بیشتر از مسایل و ارتباط با اقشار مختلف مردم از یک سو و دستیابی آسان به مسئولین و تصمیم گیرندگان امور از سوی دیگر، تاثیر چشمگیری بر افکار عمومی و امور جامعه داشته و نقش مهمی در پیشرفت کشور ایفا می کنند.
 
هفدهم مردادماه روز بزرگ و سترگ خبرنگار که به مناسبت سالروز شهادت شهید محمود صارمی نامگذاری شده است؛ فرصت مغتنمی است که این روز شکوهمند، روز حق گویی و حق جویی را به همه ی خبرنگاران، نویسندگان و روزنامه نگاران، صاحبان اندیشه و قلم و آزادگان عرصه ی اطلاع رسانی جزیره خارگ صمیمانه  تبریک و تهنیت عرض کرده و از ایزد منان برای همه ی مجاهدان و تلاشگران این عرصه توفیق و تداوم هدایت و سعادت و سرافزاری و سربلندی تمنا دارد.
 
محمود کارگر
امام جمعه جزیره مقاوم خارگ

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید