کد خبر : ۶,۲۴۹
۱ تیر ۱۳۹۹ ۲۳:۵۶
تماس صوتی و تصویری به نسخه دسکتاپ واتس‌اپ اضافه شد
خارگ نیوز: مسئولان پلتفرم واتس‌اپ در نظر دارند با انتشار بروزرسانی‌های جدید، تغییرات مهمی در هسته برنامه خود ایجاد کنند.
به گزارش خارگ نیوز؛ به نظر می‌آید که مسئولان پلتفرم واتس‌اپ قصد دارند تا عملکرد این برنامه را با تغییراتی مهم روبه‌رو کنند. طبق اطلاعات به دست آمده، تعدادی بروزرسانی جدید برای این نرم‌افزار در نظر گرفته شده است که در حال حاضر در مرحله آزمایشی قرار دارند. از این قابلیت‌ها می‌توان به امکان پرداخت اینترنتی بین کاربری، حافظه ابری رمزگذاری شده و توسعه قابلیت جست‌وجو اشاره کرد.
 
اطلاعات تکمیلی از جدیدترین قابلیت برنامه واتس‌اپ
 
تمامی قابلیت‌هایی که قرار است برای نرم‌افزار مذکور منتشر شوند مواردی کلیدی و تاثیرگذارند که می‌توانند هسته برنامه واتس‌اپ را با تغییر مواجه کنند. با این حال اطلاعات جدید نشان می‌دهد که پلتفرم واتس‌اپ سعی دارد از تمامی موارد مذکور چند قدمی جلوتر برود و رقابت خود را گسترده‌تر کند. یکی از قابلیت‌های مهمی که قرار است به این برنامه اضافه شود امکان استفاده همزمان روی دستگاه‌های مختلف است. این ویژگی مورد انتظار به کاربران این امکان را می‌دهد تا به راحتی در چند دستگاه وارد حساب کاربری خود شوند و دیگر مشکل و محدودیتی نداشته باشند.
 
در واقع اقدامات اخیر مسئولان واتس‌اپ قرار است بروزرسانی‌های زیادی را برای نسخه‌های مورد نصب روی لپ‌تاپ‌ها بیاورد. بر اساس اطلاعات منتشر شده از منبع WABetaInfo بروزرسانی‌های نسخه تحت دسکتاپ واتس‌اپ قرار است همزمان و یا پس از انتشار ویژگی استفاده چند دستگاهی عرضه شود. طبق گفته‌های این منبع، پلتفرم واتس‌اپ قرار است امکان برقراری تماس صوتی و تصویری را به کاربرانی که از لپ‌تاپ استفاده می‌کنند نیز بدهد.
 
گفتنی است در حال حاضر محدودیت تعداد کاربران در تماس تصویری ۸ نفر است، اما احتمال می‌رود برای رقابتی بهتر با برنامه‌هایی مانند زوم، پلتفرم واتس‌اپ تعداد کاربران را نیز افزایش دهد. البته نمی‌توان انتظار داشت که با اولین بروزرسانی‌ها این نرم‌افزار بتواند رقبای خود را پشت سر بگذارد، اما با بیش از ۲ میلیارد کاربر در این پلتفرم می‌توان در نظر داشت که رشد واتس‌اپ پس از انتشار بروزرسانی‌های جدید سریع‌تر از گذشته خواهد بود.
کلیدواژه ها: واتس اپ 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید