کد خبر : ۶,۲۳۶
۱ تیر ۱۳۹۹ ۲۰:۲۷
دلار و یورو در آستانه تغییر کانال/ بازار ارز تابستان را چگونه آغاز کرد؟
خارگ نیوز: به این ترتیب در حالی که صرافان بانکی دلار را به قیمت ۱۸ هزار و ۸۰۰ تومان می فروشند، این ارز را به قیمت ۱۸ هزار و ۵۰۰ تومان خریداری می کنند .
قیمت دلار امروز نیز با ادامه پیشروی به سقف کانال ۱۸ هزار تومان در صرافی‌های بانکی رسید.
 
به گزارش خارگ نیوز ، امروز هر دلار آمریکا در صرافی‌های بانکی به قیمت ۱۸ هزار و ۸۰۰ تومان فروخته شد که در قیاس با روز گذشته افزایشی دویست تومانی را نشان می‌دهد.
 
بر این اساس نرخ خرید دلار از مردم که غالبا صد تومان کمتر از قیمت فروش در صرافی های تعیین می شد، امروز فاصله‌ای سیصد تومانی با قیمت فروش دلار دارد.
 
به این ترتیب در حالی که صرافان بانکی دلار را به قیمت ۱۸ هزار و ۸۰۰ تومان می فروشند، این ارز را به قیمت ۱۸ هزار و ۵۰۰ تومان خریداری می کنند .
 
نرخ فروش یورو نیز در صرافی های بانکی به ۲۰ هزار و ۹۰۰ تومان رسید.نرخ خرید یورو ینز مانند دلار فاصله ای سیصد تومانی را نشان می دهد به این ترتیب هر یورو از مردم به قیمت ۲۰ هزار و ۶۰۰ تومان اعلام شده است.
 
به این ترتیب در اولین روز تابستان نیز افزایش قیمت ارز ادامه یافت.صرافان می‌گویند به نظر نمی رسد این وضعیت ماندگار باشد و تغییراتی رد بازار محتمل خواهد بود . همتی تاکید کرده است قیمت دلار در بازار واقعی نیست و این وضعیت به زودی با تعدیل قیمت ها رد بازار همراه خواهد شد.
 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید