کد خبر : ۶۲,۳۳۹
۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۹:۱۳
آماده‌سازی زیرساخت‌های برگزاری انتخابات در جزیره خارگ
بخشدار ویژه خارگ گفت: آماده‌سازی زیرساخت‌های برگزاری انتخابات به‌ویژه در حوزه فناوری اطلاعات آغاز شده است.
محمدرضا دشتی زاده بعد از ظهر چهارشنبه در نشست شورای اداری بخش ویژه خارگ اظهار داشت: دولت سیزدهم تلاش دارد با مشارکت عمومی و توجه به اولویت‌ها میزان رضایت‌مندی مردم را از عملکردها ارتقا داده و از این طریق آنان را به مشارکت در انتخابات پیش‌رو ترغیب کند.
 
وی افزود: فرآیند برگزاری این انتخابات در جزیره راهبردی خارگ نیز با تشکیل ستاد و کمیته‌های زیرمجموعه آغاز شده است و اعضا به زودی احکام خود را دریافت خواهند کرد.
 
رئیس ستاد انتخابات بخش ویژه خارگ تصریح کرد: آماده‌سازی زیرساخت‌های برگزاری انتخابات بویژه در حوزه فناوری اطلاعات که از زیر ساخت‌های اصلی انتخابات پیش رو است آغاز شده است.
 
دشتی زاده گفت: تأمین برق پایدار در مرداد ماه اولویت اساسی است، با توجه به افزایش شدید دمای هوا در طی روزهای آتی و ضرورت تأمین برق مورد نیاز اهالی خارگ، اقدامات لازم و همچنین تلاش جهادی کارکنان بخش تولید و آمادگی کامل واحدهای نیروگاهی برای تولید پایدار برق در این جزیره افزایش یافته که این روند شایسته تقدیر است.
 
بخشدار ویژه خارگ خاطرنشان کرد: با توجه به شرایط خاص جغرافیایی این جزیره مطمئناً ورزش سبب نشاط کارگران عزیز و جهادگر خواهد شد و به تبع این موضوع نیز موجب رضایت‌مندی آنان می‌شود و بهره‌وری از کار را بالا می‌برد، امید داریم در ۶ ماهه دوم سال جاری ورزش‌های کارگری در خارگ طبق قولی که داده شده است، احیا شود.
 
دشتی زاده با اشاره به نقص فنی مکرر پروازهای متردد در مسیرهای منتهی به جزیره خارگ گفت: طی ماه گذشته گزارش‌های متعددی در زمینه نارضایتی از عملکرد ایمنی در پروازهای متردد به بخشداری ویژه خارگ واصل شده است که امیدوار هستیم با اقدامات لازم زمینه پروازهای ایمن و مطمئن فراهم شود.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید