کد خبر : ۶,۲۱۳
۱ تیر ۱۳۹۹ ۱۵:۰۵
پنج تن و ۱۵۴ کیلوگرم مواد مخدر در استان بوشهر کشف شد
خارگ نیوز: دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر گفت: در سه ماه نخشت سال جاری پنج تن و ۱۵۴ کیلوگرم انواع مواد مخدر در این استان کشف شده‌است.
به گزارش خارگ نیوز؛ ارسطو ترکمان منش روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگاران افزود: این میزان کشفیات نسبت به سال گذشته ۲۸ درصد افزایش نشان می‌دهد. 
 
وی بیان کرد: از این میزان مواد مخدر یکهزار و ۱۱۲ کیلوگرم در عملیات‌های مشترک با دستگاه‌های مبارزه کننده با استان‌های همجوار کشف شده‌است.
 
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر گفت: سهم اداره‌کل اطلاعات استان بوشهر در این میزان کشفیات ۵۴ درصد، پلیس مبارزه با مواد مخدر ۲۴ و دریابانی ۲۰ درصد است.
 
ترکمان منش اضافه کرد: با توجه به تغییر  مسیر قاچاقچیان مواد مخدر از خشکی به دریا از کل کشفیات مواد مخدر استان بوشهر در این مدت ۲ تن و ۸۰۰ کیلوگرم معادل ۵۵ درصد در بخش دریا کشف شده‌است.
 
وی ادامه داد: در این مدت ۱۲ باند قاچاق مواد مخدر متلاشی و ۵۹۳ نفر نیز از عوامل تهیه و توزیع دستگیر و تحویل مقام‌های قضایی شدند.
 
دبیرشورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر گفت: در این مدت ۶۰ دستگاه وسایل نقلیه سبک و سنگین متعلق به قاچاقچیان نیز توقیف شد.
 
کلیدواژه ها: کشف مواد مخدر 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید