کد خبر : ۶۲۰
۱۹ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۲۹
شهردار خارگ گفت: با اقدامات صورت گرفته، جزیره خارگ برای فصل بارندگی مشکلی ندارد.
عبدالحمید صفایی اظهار کرد: یکی از مهمترین مشکلات حوزه شهری در بخش شهری جزیره خارگ بحث آبگرفتگی معابر در هنگام بارش های شدید باران بود که در آخرین بارش در این جزیره که یکی از بالاترین مقدار بارش در استان بود شاهد رفع این مشکل در سطح شهر بودیم.


وی افزود: با توجه به اعلام گزارش سازمان هواشناسی مبنی بر ورود دومین جبهه هوای باران‌زا به استان بوشهر، همه عوامل اجرایی و عضو ستاد مدیریت بحران شهرداری جزیره خارگ به همراه امکانات آماده مقابله با حوادث احتمالی و آبگرفتگی معابر شهری هستند.


شهردار خارگ تصریح کرد: لایروبی پنج کیلومتر کانال های دفع آب سطحی جزیره خارگ از اقدامات پیشگیرانه این شهرداری با مقابله با آب گرفتگی معابر در جزیره بود.


وی بیان کرد: اجرای کانال دفع آب‌های سطحی میدان امام خمینی (ره) که از محدوده بازارچه کهن تا ابتدای شهرک ۲۲ بهمن به طول ۲۵۰ متر و اجرای پروژه های تعویض و اصلاح سنگ جداول و کانیوو میدان امام، پیش از شروع فصل بارندگی، وضعیت ناخوشایند آبگرفتگی میدان امام خمینی (ره) که با مختل شدن رفت و آمد شهروندان و مشکلات عدیده دیگری همراه بود به طور کامل رفع شده است.


صفایی در پایان یادآورشد: پروژه کانال دفع آب‌های سطحی کوچه شهید حیدری (پیروزی) اکنون با ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی در دست اجرا است و انشاالله طی ۱۰ روز آینده به اتمام خواهد رسید.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید