کد خبر : ۶۱,۰۶۷
۱ تیر ۱۴۰۲ ۰۸:۵۲
کاروان حامل سیگار در عسلویه متوقف شد
فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: با تلاش مأموران انتظامی شهرستان عسلویه سه دستگاه خودروی حامل محموله سیگار قاچاق توقیف شد.
سردار حیدر سوسنی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: روز گذشته در اجرای طرح‌های تشدید مبارزه با قاچاق کالا مأموران انتظامی شهرستان عسلویه با فعال سازی تمامی امکانات، شناسایی فعالان حوزه قاچاق کالاهای دخانی، توزیع، حمل و نقل، فروشندگان عمده را به صورت ویژه در دستورکار اطلاعاتی قرار دادند.
 
فرمانده انتظامی استان بوشهر ادامه داد: طی اقدامات گسترده اطلاعاتی به صورت نامحسوس مشخص گردید سه دستگاه خودروی سواری اقدام به قاچاق کالاهای دخانی به استان همجوار نموده‌اند.
 
سردار سوسنی افزود: مأموران در یک عملیات منسجم در خروجی شهر عسلویه مشهور به جاده «آبشار» هر سه خودرو را به صورت هم‌زمان توقیف و به مقر انتظامی دلالت دادند.
 
این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه در بازرسی از خودروهای توقیفی تعداد یک میلیون و ۲۷۰ هزار نخ سیگار کشف شد، گفت: کارشناسان مربوطه ارزش کالای کشف را ۱۹ میلیارد ریال برآورد کردند.
 
فرمانده انتظامی استان بوشهر با اشاره به اینکه هر سه نفر متهم به مرجع قضائی ذی صلاح معرفی شدند، بیان داشت: برخورد با سودجویان و مقابله با قاچاقچیان به صورت مستمر در دستور کار این پلیس قرار دارد.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید