کد خبر : ۶۰,۹۱۳
۲۸ خرداد ۱۴۰۲ ۱۱:۵۴
نام‌نویسی بدون آزمون (ویژه استعدادهای درخشان) مقطع کارشناسی ارشد رشته‌های پزشکی و غیرپزشکی سال ۱۴۰۲ دانشگاه آزاد اسلامی و انتخاب رشته داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد تا شنبه سوم تیر ماه تمدید شد.
به گزارش روز یکشنبه گروه علم و آموزش ایرنا از دانشگاه آزاد اسلامی، داوطلبان شرکت کننده در آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۲ که براساس کارنامه صادره ازسوی سازمان سنجش آموزش کشور مجاز به انتخاب رشته شده و علاقمند به انتخاب رشته/محل های دایر در دانشگاه آزاد اسلامی هستند، می‌توانند با استفاده از کددسترسی انتخاب رشته مندرج در ذیل کارنامه سازمان سنجش آموزش کشور با مراجعه به سامانه نام نویسی الکترونیکی مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی به آدرس www.azmoon.org نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند.
 
همچنین متقاضیان نام نویسی بدون آزمون (ویژه استعدادهای درخشان) مقطع کارشناسی ارشد با مراجعه به سامانه نام نویسی الکترونیکی مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی به آدرس www.azmoon.org پس از مطالعه دفترچه راهنما و در صورت داشتن شرایط ویژه استعدادهای درخشان مقطع کارشناسی ارشد باید ابتدا نسبت به خرید کارت اعتباری اقدام و سپس با ورود به سامانه نسبت به نام نویسی و انتخاب رشته/محل های درخواستی اقدام کنند.
 
داوطلبان لازم است پس از انتخاب رشته/محل، کد رهگیری و نسخه چاپی نام نویسی خود را تهیه و تا زمان اعلام نتایج نزد خود حفظ کنند.
 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید