کد خبر : ۶۰,۵۸۴
۱۸ خرداد ۱۴۰۲ ۱۴:۴۰
تخصیص 5 میلیارد تومان برای تکمیل مدرسه شهدای جزیره خارگ
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر با بیان اینکه مدرسه شهدای جزیره خارگ از پیشرفت فیزیکی 80 درصدی برخوردار است گفت: در این راستا مبلغ 5 میلیارد تومان برای تکمیل آن توسط سازمان برنامه و بودجه استان تخصیص داده شد.
به گزارش خارگ نیوز، اکبر پورات در نشست شورای آموزش و پرورش استان بوشهر اظهار داشت: مباحث تعلیم و تربیت و اوقات فراغت دانش‌آموزان باید به آنها اهمیت ویژه‌ای داده شود و توسط آموزش و پرورش برنامه‌ریزی مناسب صورت گیرد.
 
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر تصریح کرد: بررسی مسائل و مشکلات آموزش و پرورش و مدارس جزیره خارگ به صورت ویژه پیگیری و مرتفع شود.
 
وی با اشاره به اینکه سابقه جزیره خارگ در 8 سال دفاع مقدس و دلاور مردی مردم این جزیره بر هیچکس پوشیده نیست افزود: پتروشیمی جزیره خارگ در  اسرع وقت مدرسه شهید مطهری این جزیره را با هماهنگی و همکاری اداره کل نوسازی مدارس استان بوشهر در دستور کار و احداث قرار دهند.
 
پورات با بیان اینکه مدرسه شهدای جزیره خارگ از پیشرفت فیزیکی 80 درصدی برخوردار است اضافه کرد: در این راستا مبلغ 5 میلیارد تومان برای تکمیل آن توسط سازمان برنامه و بودجه استان تخصیص داده شد و تا مهر ماه امسال اداره کل نوسازی مدارس استان بوشهر باید این مدرسه را تکمیل و در اختیار آموزش و پرورش قرار دهد.
 
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر، تعمیر، رنگ‌آمیزی و محوطه‌سازی مدارس جزیره خارگ توسط صنایع پتروشیمی مستقر در خارگ و اداره کل نوسازی مدارس استان بوشهر را مورد تأکید قرار داد.
 
وی با تأکید بر پیگیری حق مرزی و عملیاتی برای معلمان جزیره خارگ افزود: مدرسه شهید رزمجو این جزیره به صورت مشارکتی توسط صنعت نفت و اداره کل نوسازی مدارس استان بوشهر احداث شود.
 
وی خاطرنشان کرد: اداره کل آموزش و پرورش استان، اداره کل نوسازی مدارس، شرکت نفت به همراه بخشداری جزیره خارگ پیگیری ساخت کانون فرهنگی و تربیتی این جزیره را در دستور کار قرار دهند.
 
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر تأکید کرد: صنعت نفت پیگیری و بازسازی سینما تربیت جزیره خارگ را تا اواخر شهریور ماه به انجام رساند.
 
انتهای پیام/

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید