کد خبر : ۶۰,۵۸۲
۱۸ خرداد ۱۴۰۲ ۱۴:۳۶
ارزیابی عملکرد مدیران استان بوشهر بر اساس میزان جذب اعتبارات ملی
استاندار بوشهر گفت: ارزیابی عملکرد مدیران دستگاه‌های اجرایی استان بر اساس میزان جذب اعتبارات ملی است.
 احمد محمدی‌زاده ظهر پنجشنبه در نشست بررسی طرح‌های اقتصادی استان بوشهر اظهار داشت: مدیران استان بوشهر باید همه توان خود را برای جذب اعتبارات ملی به کار بگیرند.
 
استاندار بوشهر با اشاره به اینکه جذب اعتبارات ملی و وزارتخانه‌ای از اولویت‌های استان بوشهر است گفت: ارزیابی عملکرد مدیران دستگاه‌های اجرایی استان بر اساس میزان جذب اعتبارات ملی است.
 
محمدی‌زاده تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام را در اولویت برنامه‌ها دانست و تصریح کرد: هدف‌گذاری امسال تکمیل و راه‌اندازی طرح‌های در حال اجرا است و در این زمینه اقدامات مهمی در تخصیص اعتبارات برای بهره‌برداری از این طرح‌ها انجام شده است.
 
وی از جذب سرمایه‌گذاران بخش خصوصی برای طرح‌های اقتصادی، تولیدی، اشتغال‌زایی و کارآفرینی خبر داد و تصریح کرد: با برنامه ریزی انجام شده سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در بخش‌های مختلف اقتصادی و تولیدی استان بوشهر افزایش یافته است.
 
استاندار بوشهر یکی از برنامه‌های مهم امسال در توسعه طرح‌های سرمایه‌گذاری اقتصادی را اجرایی شدن تفاهم‌نامه‌ها با بخش خصوصی دانست و افزود: در این راستا امسال تحول مهم و شگرف در عرصه تولید و اشتغال‌زایی ایجاد می‌شود.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید