کد خبر : ۶۰,۵۲۵
۱۸ خرداد ۱۴۰۲ ۱۳:۳۷
معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر همدان گفت: ۲۰ هزار خانواده نیازمند از ابتدای امسال تاکنون از خدمات مختلف و کمک های معیشتی این نهاد بهره مند شده اند که ارزش ریالی این خدمات بالای ۳۰ میلیارد ریال بوده است.
به نقل از روابط عمومی هلال احمر، سیلوانا صلح میرزایی بیان کرد: با فرا رسیدن ایام نوروز و تقارن آن با ماه مبارک با کمک نیکوکاران و مشارکت فعال داوطلبان، برنامه ها از ابتدای سال با اجرای طرح پویش هلال رحمت آغاز شد.
 
وی توزیع ۲ هزار و ۳۰۸ سبد معیشتی و برپایی ۸۹ سفره افطار برای ۱۱ هزار و ۷۰۷ نفر از محروم در سطح استان به ارزش ۲۰ میلیارد ریال را از جمله اقدامات صورت گرفته دانست.
 
معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر همدان افزود: با فرا رسیدن هفته هلال احمر، داوطلبان و خیران همچنان پای کار بوده و با اجرای برنامه هایی نظیر اعزام کاروان سلامت به مناطق محروم و کم برخوردار استان ، غربالگری فشار خون، بر پایی ایستگاه های سلامت و اجرای طرح نیابت، اهداء خون، غبار روبی مزار شهدا و اجرای طرح های داوطلبی مشارکت فعال داشتند.
 
صلح میرزایی گفت: اجرای ۲ طرح و پویش حمایت ماندگار در راستای سلامت جامعه و تفاهم نامه با سازمان انتقال خون کشور از ۱۸ اردیبهشت امسال آغاز و تا ۹ مرداد ادامه دارد.
 
وی بیان کرد: سازماندهی و فراخوان عضویت و عضوگیری از علاقمندان در جمعیت هلال احمر همدان در دست اقدام است.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید