کد خبر : ۶۰,۴۱۰
۱۶ خرداد ۱۴۰۲ ۱۴:۱۹
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان گفت: براساس گزارش نتایج ارزیابی شاخص های اختصاصی عملکرد اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی اصفهان ، این اداره رتبه نخست در استان اصفهان را به دست آورد.
سعید ضابطی افزود: کسب رتبه برتر این اداره در ارزیابی شاخص های اختصاصی عملکرد اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، گواه صادقی بر تلاش و سخت کوشی همکاران و رئیس سابق اداره در ارتقاء کمی و کیفی ماموریت های محوله است که باید قدردان تلاش آن عزیزان باشیم.
 
وی اظهار کرد: محوریت یافتن شاخص های کیفی در کنار شاخص های کمّی می تواند در سنجش فرایندها و تلاش های ارزشمند همکاران تأثیر گذار باشد و سبب ارتقاء رفتار و اخلاق سازمانی آنها شود.
 
دبیر شورای فرهنگ عمومی شهرستان کاشان در ادامه بیان کرد: نگاه نظارتی بر مراکز فرهنگی و فعالیت های فرهنگی هنری شهرستان به منظور رعایت اصول و آیین نامه های ابلاغی ، منشورهای اخلاقی و عفاف و حجاب، حمایت و هدایت مراجعه کنندگان و مخاطبان در قرار گرفتن زیر چتر حمایتی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با دریافت مجوزهای لازم، کسب رضای خدا و مردم شریف دارالمؤمنین کاشان و مسئولان بالادستی شهرستانی از جمله اولویت های اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان در دوره جدید مدیریتی است.
 
ضابطی گفت: اینجانب بر خود لازم می دانم ضمن عرض تبریک این موفقیت بزرگ به کارکنان تلاشگر ، متعهد و اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه شهرستان به مصداق حدیث شریف "من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق"، از کسانی که در این راه همراه و همگام با مجموعه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بوده اند، تشکر کنم.
 
شهرستان کاشان با جمعیت افزون بر ۳۶۴ هزار نفر در فاصله نزدیک به ۲۰۰ کیلومتری شمال اصفهان قرار دارد.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید