کد خبر : ۶۰,۴۰۵
۱۴ خرداد ۱۴۰۲ ۲۱:۰۷
ساخت یک باب مدرسه در جزیره خارگ و بورسیه نمودن تعداد ۱۵ نفر از دانشجویان نخبه استان بوشهر در رشته‌های مختلف مورد نیاز شرکت پتروشیمی خارک، مورد تائید هیات رئیسه مجمع قرار گرفت.
مجمع عمومی عادی سالیانه و فوق العاده صاحبان سهام شرکت پتروشیمی خارک (سهامی عام)  با حضور حدود ۹۰ درصد صاحبان سهام برگزار گردید.
 
گزارش هیات مدیره به مجمع توسط دکتر بهزادی مدیر عامل و نائب رئیس هیات مدیره شرکت ارائه گردید که مورد تشویق سهامداران حقیقی و حقوقی قرار گرفت.
 
ایشان به تشریح عملکرد شرکت در سال مالی ۱۴۰۱ بطور جامع و کامل پرداخته و عملکر سال ۱۴۰۱ را در پنج سال اخیر و همچنین فعالیت‌های شرکت را در حوزه‌های تولید، فروش و سودآوری سرآمد دانسته که تمامی آن با همت، تلاش و همکاری همه همکاران و همراهی هیات مدیره محترم شرکت صورت پذیرفته است.
 
پس از استماع دستور جلسه با حضور سهامداران حاضر در جلسه، یه اتفاق آراء، مبلغ ۶۳۰۰ ریال سود برای هر سهم مورد تصویب قرارگرفت که در همین رابطه مدیرعامل شرکت اعلام نمودند تلاش می‌گردد سود سهامدارانی که مالک کمتر از یک درصد سهام شرکت باشند، در هفته جاری پرداخت گردد.
 
در حوزه فعالیت‌های اجتماعی، علاوه بر توصیه مجدد در ساخت یک باب مدرسه در جزیره خارگ توسط شرکت پتروشیمی خارک، پیشنهاد مدیرعامل شرکت مبنی بر بورسیه نمودن تعداد ۱۵ نفر از دانشجویان نخبه استان بوشهر در رشته‌های مختلف مورد نیاز شرکت پتروشیمی خارک، مورد تائید هیات رئیسه مجمع قرار گرفت.
 
رئیس مجمع، مدیرعامل و مدیر مالی شرکت در طی برگزاری جلسه نیز به سوالات سهامداران محترم حاضر در جلسه و همچنین بینندگان محترم پخش زنده در پایگاه اینترنتی شرکت و فضای مجازی، پاسخ‌های کامل ارائه و در پایان جلسه نیز پاسخگوی اصحاب رسانه بودند.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید