کد خبر : ۶۰,۳۷۵
۱۵ خرداد ۱۴۰۲ ۱۳:۲۵
رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز گفت: آتش سوزی گسترده در یک انبار مواد غذایی، خشکبار و عطاری در خیابان تیموری این کلانشهر با اعزام ۳۰ آتش نشان از هشت ایستگاه آتش‌ نشانی مهار شد.
هادی عیدی پور روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: ساعت ۳:۴۵ دقیقه بامداد دوشنبه ۱۵ خردادماه جاری آتش سوزی گسترده در یک ساختمان دو طبقه در خیابان تیموری شیراز به آتش نشانی اطلاع داده شد.
 
وی ادامه داد: به دنبال آن، آتش نشانان شیراز از هشت ایستگاه عملیاتی به همراه خودروهای اطفایی سنگین و نیمه سنگین به محل مذکور اعزام شدند.
 
رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز اظهار کرد: آتش نشانان موفق شدند با اقدام سریع و قبل از سرایت آتش به منازل و مغازه های اطراف آتش را پس از چهار ساعت تلاش بی وقفه مهار کنند.
 
عیدی پور افزود: حریق از طبقه همکف یک ساختمان دو طبقه که از آن به عنوان انبار مواد غذایی، خشکبار و عطاری استفاده می شد شروع شده و به سرعت به راه پله ها و طبقه دوم رسید.
 
وی ادامه داد: حضور به موقع آتش نشانان و اقدام سریع آنها مانع سرایت آتش به منازل، مغازه ها و هتل اطراف محل مذکور شد.
 
رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز عنوان کرد: علت، وسعت و خسارت وارده در پی این آتش سوزی بعد از بررسی کامل توسط کارشناسان اعلام خواهد شد.
 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید