کد خبر : ۶۰,۳۷۳
۱۵ خرداد ۱۴۰۲ ۱۳:۲۴
دبیر هیات کشتی مازندران از پایان اردوی تیم ملی کشتی آزاد رده سنی بزرگسالان کشور در این استان خبر داد و گفت که تمرینات هفت روزه این کشتی گیران باحضور حسن یزدانی، کامران قاسمپور، امیرمحمد یزدانی، رحمان عموزاد، علی سوادکوهی، امیرحسین زارع، رضا اطری و محمد نخودی زیر نظر پژمان درستکار پیگیری شد.
غلام نوری زاد روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با تصمیم کادر فنی تیم ملی کشتی آزاد، اردوی یک هفته ای این تیم برای نظارت بر ریکاوری کشتی گیران پس از جام تختی و همچنین انجام برخی از تست های آمادگی جسمانی مختص نفرات اصلی تیم و کشتی گیران اعزامی به رقابت های رنکینگ مجارستان در مازندران برگزار شد.
وی ادامه داد : ۱۸ کشتی گیر برتر کشور در این اردو هفت روزه حضور داشتند که بیشتر ترکیب اعضای تیم ملی کشتی گیران از مازندران هستند.
دبیر هیات کشتی مازندران اظهار داشت : کامران قاسمپور، رحمان عموزاد، امیرمحمد یزدانی، حسن یزدانی، علی سوادکوهی، امیرحسین زارع، رضا اطری و محمد نخودی کشتی گیران مطرح مازندران حاضر در این اردو بودند.
 
 
 
وی گفت: همه کشتی گیران به ویژه امیرمحمد یزدانی، قاسمپور، زارع، عموزاد و سوادکوهی که بر باروز آمریکایی غلبه کرد و به غول کش معروف شد در این اردو سرحال و شاداب بودند و تلاش شد بهترین امکانات را در اختیار این ملی پوشان بگذاریم.
دبیر هیات کشتی مازندران با بیان این که، اعضای تیم ملی کشتی ایران در هتل سالاردره ساری اقامت داشتند، گفت: روز گشته تمرینات این تیم در ساری برگزار شد.
نوری زاد تصریح کرد : تیم ملی کشتی آزاد ۲ رقابت بازی های آسیایی چین در اواخر شهریورماه و رقابت های جهانی صربستان و گزینشی المپیک در اوایل مهرماه را پیش رو دارد و در ادامه رقابت های کسب سهمیه المپیک و حضور در بازی های المپیک ۲۰۲۴ پاریس که تابستان سال آینده برگزار می شود، در دستور کار است.
 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید