کد خبر : ۶۰,۳۳۱
۱۵ خرداد ۱۴۰۲ ۱۳:۰۴
بنا بر اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، شاخص آلودگی هوا در حال حاضر روی عدد ۱۰۶ قرار گرفته و کیفیت هوا برای گروه‌های حساس ناسالم است.
تهران در ۲۴ ساعت گذشته با ثبت شاخص ۱۲۵ هوای ناسالم برای گروه‌های حساس را تجربه کرد. این در حالی است که تا زمان ارسال این خبر با وجود کاهش غلظت آلاینده‌ها، همچنان کیفیت هوا برای گروه‌های حساس ناسالم بوده و شاخص آلودگی هوا روی عدد ۱۰۶ قرار دارد.
 
بنا بر اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، هم اکنون ایستگاه پیروزی در منطقه ۱۳ با شاخص ۱۲۷، ایستگاه شادآباد در منطقه ۱۸ با شاخص ۱۱۰، ایستگاه شریف در منطقه ۲ با شاخص ۱۲۴، ایستگاه شهرری در منطقه ۲۰ با شاخص ۱۲۱‌، ایستگاه شهرداری مرکز با شاخص ۱۰۲، ایستگاه شهرداری منطقه ۱۹ با شاخص ۱۲۸، ایستگاه شهرداری منطقه ۲۱ با شاخص ۱۱۹ و ایستگاه شهرداری منطقه ۱۵ با شاخص ۱۴۷ کیفیت هوای ناسالم برای گروه‌های حساس را نشان می‌دهند.
 
همچنین در ایستگاه‌های بزرگراه شهید محلاتی در منطقه ۱۴ با شاخص ۸۰، اقدسیه در منطقه ۱ با شاخص ۸۳، پونک با شاخص ۶۶، تربیت مدرس در منطقه ۶ با شاخص ۹۹، ستاد بحران در منطقه ۷ با شاخص ۹۱، شهرداری منطقه ۲ با شاخص ۶۶، شهرداری منطقه چهار با شاخص ۹۳، شهرداری منطقه ۱۰ با شاخص ۸۷، شهرداری منطقه ۱۶ با شاخص ۹۵، شهرداری منطقه ۲۲ با شاخص ۷۱، گلبرگ در منطقه هشت با شاخص ۷۱، مسعودیه در منطقه ۱۵ با شاخص ۹۳، میدان فتح در منطقه ۹ با شاخص ۹۶ و دانشگاه علم و صنعت در منطقه چهار با شاخص ۸۳ کیفیت هوای قابل قبول را به ثبت رسانده‌ است.
 
ایستگاه شهرداری منطقه ۱۱ هم‌اکنون با ثبت شاخص ۴۳ تنها ایستگاه با کیفیت هوای پاک در تهران است.
 
به گروه‌های حساس از جمله کودکان، سالمندان مادران باردار و بیماران قلبی و ریوی توصیه می‌شود که از فعالیت سنگین و حضور طولانی در فضای خارج از منزل خودداری کنند.
 
گفتنی است از ابتدای سال تا امروز هشت روز هوای پاک، ۶۴ روز هوای قابل قبول و چهار روز هوای ناسالم برای گروه‌های حساس در روزشمار آلودگی هوای تهران به ثبت رسیده است.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید