کد خبر : ۶۰,۳۲۹
۱۵ خرداد ۱۴۰۲ ۱۳:۰۲
فرمانده پلیس راه کندوان گفت: حجم ترافیک خودرو در این محور کوهستانی پرتردد کشور از سمت شمال به جنوب را پر حجم و روان است و زمان اجرای محدودیت ترافیکی اعلام می شود.
سرگرد محمد احمدی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در زمان حاضر از شهر مرزن آباد تا بالاتر از دو راهی طویر ترافیک سنگین داریم و خودروها به صورت توقف متناوب حرکت می کنند و در مجموع طول محور از سمت شمال به جنوب پرحجم و روان است.
 
وی خاطرنشان کرد: اجرای محدودیتی محور کرج - چالوس از ساعت ۹ تهران و کرج مسدود می شود و این محدودیت در محور کندوان تا ساعاتی دیگر اعمال می شود.
 
وی خاطرنشان کرد : در ۲۴ ساعت گذشته تاکنون گزارشی مبنی بر وقوع تصادفات و حوادث طبیعی در این محور نداشته ایم.
 
فرمانده پلیس راه کندوان، به کابران جاده ای توصیه کرد که قوانین راهنمایی و رانندگی از جمله رعایت فاصله طولی و توجه کافی با جلو را در این محور کوهستانی و پرتردد کشور رعایت کنند تا سفر ایمن را برای خود و خانواده شان رقم بزنند.
 
 
 
مرکز کنترل ترافیک پلیس راه مازندران با شماره ۲۱۸۲۴۴۳۴ و ۲۱۸۲۴۴۲۰ با پیش شماره ۰۱۱ به طور شبانه روز آماده پاسخگویی در خصوص وضعیت راه‌های استان است.
 
محور کرج - چالوس جزو یکی از شبکه های ارتباطی اصلی پایتخت کشور به خطه شمال کشور استان گیلان و خطه غربی مازندران است که به علت برخورداری از مناظر طبیعی شگفت انگیز، جاذبه های تاریخی و کوتاه بودن بعد مسافت در تمامی فصول به ویژه در ایام تعطیلات با استقبال چشمگیر مسافران و گردشگران داخلی و خارجی همراه است.
 
محور کرج - چالوس حدود ۱۶۰ کیلومتر طول دارد که حدود ۸۰ کیلومتر مربوط کندوان حوزه شهرستان چالوس و بقیه هم جزو حوزه جغرافیایی استان البرز است.
 
برابر آمار به طور میانگین روزانه در نیمه دوم سال حدود ۲۰ هزار دستگاه خودرو در این مسیر تردد می کنند و این آمار در فصول بهار و تابستان به ۵۰ هزار تردد در روز می رسد.
 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید