کد خبر : ۶۰,۳۲۵
۱۵ خرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۹
ناصر کنعانی ضمن هشدار به جمهوری آذربایجان گفت: تداوم ‌سیاست همسایگی سرلوحه کار ماست البته در چارچوب احترام متقابل و رعایت آداب همسایگی.
سخنگوی وزارت امور خارجه در توئیتی نوشت: «وزارت خارجه آذربایجان نسبت به سفر شهروندان خود به ‌ایران هشدار داده است! این همان سیاستی است که رئیس‌جمهور رژیم جعلی، کودک‌کُش و اشغالگر صهیونیستی اخیرا در سفر به باکو در پیش گرفت. آنکه باید مردم ‌آذربایجان را از آن ترساند، ‌رژیم صهیونیستی است نه ایران تمدنی و اسلامی.»
 
ناصر کنعانی ادامه داد: «سیاست ما همچنان لغو روادید و آغوش باز به روی برادران و خواهران آذربایجانی است. تداوم ‌سیاست همسایگی سرلوحه کار ماست البته در چارچوب احترام متقابل و رعایت آداب همسایگی.»
 
گفتنی است در روزهای اخیر وزارت امور خارجه جمهوری آذربایجان نسبت به سفر شهروندان خود به ایران هشدار داده و از آنها خواسته تا از سفرهای غیرضروری به ایران خودداری کنند. در بیانیه باکو شرایط ایران بی‌ثبات معرفی شده و از شهروندان جمهوری آذربایجان که در ایران حضور دارند خواسته شده تا اصول امنیتی و نهایت احتیاط را مورد توجه قرار دهند. این اقدام غیردیپلماتیک و تحریف واقعیت در خصوص امنیت و ثبات در ایران با واکنش وزارت امور خارجه کشورمان رو به رو شد.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید