کد خبر : ۶۰۰
۱۲ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۱۳
حجت الاسلام کمالی اظهار داشت: خواسته ام از مردم عزیز این است به پیادروری عظیم بیایند و دانشگاه اربعین و عظمت شیعه را ببینند و بهره ببرند.
حجت الاسلام موسی کمالی اظهار داشت: اینجا از اول مسیر که قدم برمی دارید درس است تا انتهای مسیر که کربلای حسینی است، از هر قدم می شود درس گرفت، خودحرکت در این مسیر برای انسان درس آموزی دارد .


امام جمعه جزیره خارگ در ادامه بیان داشت: انسان می تواند وحدت شیعه را در مسیر پیاده روی اربعین مشاهده کند. این مسیر مقدمه ای بری ظهور امام زمان (عج) و فتح قدس عزیز از دست رژیم غاصب صهیونیستی است.


کمالی افزود: همین حرکت باعث تقویت نیروهای مقاومت خواهد شد و منویات مقام معظم رهبری در این است و عمل خواهد شدو این اتحادی که مقام معظم رهبری خواسته اند در اینجا می شود مشاهده کرد.

امام جمعه جزیره خارگ تصریح کرد: اگر بخواهیم اربعین را توصیف کنیم اینجا قلم توان نوشتن و زبان توان گفتن ندارد و هر قدمی که برمی دارید گویای هزاران مطلب از عزت اسلام و قرآن، عظمت شیعه و مسلمانان است.


حجت الاسلام کمالی گفت: خواسته ام از مردم عزیز این است به پیادروری عظیم بیایند و دانشگاه اربعین و عظمت شیعه را ببینند و بهره ببرند.

وی در مورد موکب زهرا حسین جزیره خارگ بیان داشت: این موکب از طرف مردم جزیره خارگ راه اندازی شده است و الحمدالله مایه خیروبرکت شده است و۲۴ ساعته خدمات می دهد.

امام جمعه جزیره خارگ گفت: خادمین این موکب خدمات بسیار خوبی به زوار اربعین حسینی می دهند و افتخار است برای ما مردم جزیره خارک واستان بوشهر که اینجا بتوانیم به زوار اربعین امام حسین (ع)کمک کنیم.

کمالی در پایان بیان داشت: این خدمات همه با کمک های مردمی است که داده اند و اینجا خدمتگذاری برای زوار امام حسین (ع) هستیم والحمد الله پذیرایی بسیار خوبی برای زوار امام حسین (ع) انجام می دهیم.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید