کد خبر : ۵۹,۹۷۷
۷ خرداد ۱۴۰۲ ۱۹:۴۶
رئیس سازمان بسیج اساتید کشور در واکنش به تحریم بسیج دانشجویی خطاب به رئیس سازمان بسیج دانشجویی پیامی صادر کرد.
 در پیام محمدرضا مردانی خطاب به رئیس سازمان بسیج دانشجویی کشور آمده است:
 
«در ایام پرافتخار مقاومت و پایداری و دهه مبارک کرامت، خبر تحریم سازمان بسیج دانشجویی کشور توسط اتحادیه اروپا مایه مباهات و غرور ملت با بصیرت ایران اسلامی به وجود چنین دانشجویان غیور و دشمن شکنی گردید؛ دانشجویانی که توانسته‌اند با عملکرد جهادی و روحیه بسیجی موجبات عصبانیت دشمنان انقلاب اسلامی را فراهم سازند.
 
اقدام قضایی و امنیتی اتحادیه اروپا در برابر تشکلی سیاسی، فرهنگی و صنفیِ دانشجویی علاوه بر اثبات پوچ بودن ادعاهای اروپا در حمایت از آزادی بیان و عقاید، دلیلی متقن بر استیصال اتاق‌های فکر دستگاه‌های جاسوسی غربی در برابر این تشکل دانشجویی فراگیر و محبوب است. بدون‌شک این اقدام زبونانه دشمن در رشد سازمانی و روحیه بسیجی شما برادرانم موثر خواهد بود.
 
حضور و نقش‌آفرینی  موثر دانشجویان آگاه، مومن و انقلابی کشورمان در عرصه جهاد تبیین و مقابله با حملات شناختی سرویس‌های غربی نقش موثری در خنثی‌شدن نقشه‌های این نواستعمارگران برای ایران اسلامی داشته و خواهد داشت. بی‌شک این اصلی‌ترین دلیل عصبانیت ناتوی فرهنگی از سازمان بسیج دانشجویی است.
 
اینجانب ضمن تاکید بر بی‌اثر بودن این اقدامات نمایشی، تحریم گران را به بررسی نتایج بیش از ۴۴ سال تحریم و پیگیری اخبار روزافزون موفقیت‌های ایران اسلامی در عرصه‌های مختلف توصیه می‌کنم.
 
این اقدام کور و مستأصلانه اتحادیه اروپا، مهر تاییدی بر موفقیت آن دانشجویان بسیجی در به چالش کشیدن نقشه‌ها و برنامه‌ریزی‌ها و نظامات فکری غربی می‌باشد.»

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید