کد خبر : ۵۹,۷۹۲
۳ خرداد ۱۴۰۲ ۱۷:۵۸
رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف بیش از ۲۰۰ هزار قلم انواع لوازم خانگی خارجی قاچاق از یک انبار کالا در شورآباد خبر داد.
سرهنگ  هدایت بهرامی دراین‌باره گفت:‌به دنبال دریافت اخباری مبنی بر دپوی مقداری قابل توجهی انواع لوازم خانگی خارجی  در یک انبار کالا در محدوده شورآباد بررسی موضوع در دستورکار کارآگاهان اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ قرار گرفت.
 
وی گفت: بررسی‌های اولیه حاکی از این بود که فردی مقادیر فراوانی کالا خارجی قاچاق و بدون مجوزهای قانونی را با استفاده از خودروهای باربری به این محل منتقل کرده و طی دو ماه مقادیر زیادی از کالاهای قاچاق را در این انبار تخلیه و دپوکرده است.
 
وی افزود: کارآگاهان پس از بررسی و اطمینان از صحت خبر، با هماهنگی مقام قضائی از انبار مذکور بازدید کرده و در جریان این بازدید ۲۰۰ هزار و ۶۲۰  قلم لوازم خانگی قاچاق شامل فلاسک، کارد و چنگال، کتری و... را همگی فاقد مدارک و اسناد گمرکی بودند، کشف کردند.
 
رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ با بیان اینکه ارزش محموله کشف شده برابر نظر کارشناسان ۳۸ میلیارد ریال برآورد شده، اظهارکرد: با توجه به مقدار فراوان کالای قاچاق کشف شده کلیه این اموال با استفاده از سه دستگاه خودروی خاور به مقر پلیس انتقال داده شد. همچنین در این خصوص یک نفر نیز دستگیر شد که پس از تشکیل پرونده برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد. 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید