کد خبر : ۵۹,۷۷۸
۳ خرداد ۱۴۰۲ ۱۷:۱۸
سرپرست مدیریت عملیات عمومی خارگ معارفه شد
در نشستی با حضور مدیران و روسای شرکت پایانه های نفتی ایران، سرپرست مدیریت عملیات عمومی خارگ معارفه شد
به گزارش خارگ نیوز، در نشستی با حضور مدیران و روسای ادارات پایانه نفتی خارگ، حسین احمدی به عنوان سرپرست مدیریت عملیات عمومی معارفه و از خدمات و تلاش های عبدالمجید ستایشی که به افتخار بازنشستگی نائل آمده اند تقدیر بعمل آمد.

 

معاون مدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی ایران در این نشست اظهارداشت: شرکت پایانه های نفتی ایران به عنوان شرکتی فنی، عملیاتی و حرفه‌ای با وجود وظایف ذاتی خود، به محیط پیرامون به‌عنوان بخشی از مسئولیت‌های اجتماعی همواره توجه داشته است.

 

محمد نوروزی فرد با بیان اینکه این مسئولیت‌ها با محوریت مدیریت عملیات عمومی در خارک در حال انجام است، تصریح کرد: رمز موفقیت در انسجام، یکپارچگی و هماهنگی است و عملیات عمومی با برقراری ارتباط مؤثر و رابطه مطلوب در بین صنعت نفت، سازمان های محلی و مردم  نقش اساسی  درحوزه خدمات‌رسانی دارد.

 

در ادامه نیز سید محمد جواد موسوی رییس پایانه نفتی خارگ گفت: با پیگیری هایی که دراین مدت چند ماهه توسط مدیرعامل شرکت انجام شده تاکنون اقدام‌های خوبی در زمینه‌های عملیاتی شرکت و همچنین مسئولیت های اجتماعی انجام شده است که انشااله با هم‌افزایی و همدلی خوبی که میان شرکت‌ها، ادارات شهر و اقشار مختلف در جزیره خارگ وجود دارد شاهد ارتقای ارائه خدمات خواهیم بود.
 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید