کد خبر : ۵۹,۷۷۷
۲ خرداد ۱۴۰۲ ۱۷:۱۶
بخشدار ویژه خارگ گفت: پرداختن به ورزش کارگری برای افزایش سلامت جسم، روان و ارتقای میزان بهره‌وری و راندمان کاری در صنایع مستقر در جزیره خارگ بسیار مهم است.
محمدرضا دشتی زاده عصر سه شنبه در نشست شورای ورزش جزیره خارگ اظهار داشت: امروزه از تولید به عنوان یکی از عوامل مهم رونق اقتصادی و اشتغالزایی در جوامع یاد می‌شود که ارتقا و افزایش میزان تولید، نیازمند نیروی انسانی با توان بدنی و جسم سالم است.
 
وی افزود: با توجه به این موضوع، اهمیت بالای سلامت بدنی و روحی در جامعه کار و تولید مشخص می‌شود از این رو، همواره دولتمردان، صاحبان تولید و کارفرمایان به آن، توجه جدی داشته و تلاش می‌کنند زمینه لازم را برای ورزش کارگران فراهم کنند.
 
رئیس شورای ورزش خارگ تصریح کرد: خارگ به عنوان یکی از مراکز صنعتی و کارگری کشور، بخش مهمی از شریان حیاتی حوزه انرژی و اقتصاد ایران اسلامی به دست پرتوان نیروهای کارگران خدوم و متعهد خارگی فراهم می‌شود، بنابراین پرداختن به ورزش برای افزایش سلامت جسم و روان آنها و ارتقای میزان بهره‌وری و راندمان کاری در صنایع مستقر در جزیره خارگ بسیار مهم است.
 
بخشدار ویژه خارگ گفت: توسعه و گسترش ورزش قهرمانی یکی از مهمترین خواسته‌های جوانان و نوجوانان پرتلاش خارگ از مسئولان صنایع مستقر در جزیره است و با توجه به اینکه صنایع عظیم حوزه انرژی در نقاط مختلف این جزیره فعالیت می‌کنند، باید بازوهای حمایت از ورزش قهرمانی توسعه یابد.
 
دشتی زاده در ادامه خاطرنشان کرد: استعدادیابی از ضرورت‌های اصلی برای رسیدن به موفقیت در هر رشته ورزشی است و کشورهای پیشرفته جهان بر روی این مقوله سرمایه گذاری ویژه‌ای را انجام می‌دهند، هر رشته ورزشی در جزیره خارگ با شناسایی و استعدادیابی ورزشکاران مستعد می‌توان با برنامه جامع و سرمایه گذاری در کنار مربیان با تجربه از تمام ظرفیت‌های هریک از ورزشکاران استفاده کرد.
 
نماینده عالی دولت در بخش ویژه خارگ در پایان یادآور شد: با توجه به ظرفیت بالای سواحل جزیره و نزدیکی فصل تابستان ورزش‌های آبی در این جزیره فعال شوند.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید