کد خبر : ۵۹,۶۱۷
۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۰۶:۵۹
بخشدار ویژه خارگ ولادت حضرت معصومه(س) و روز دختر را تبریک گفت
بخشدار ویژه خارگ در پیامی آغاز دهه کرامت و ولادت با سعادت حضرت معصومه(س) و روز دختر را تبریک گفت.
به گزارش خارگ نیوز، محمدرضا دشتی زاده  بخشدار ویژه خارگ ، در پیامی آغاز دهه کرامت، ولادت با سعادت حضرت معصومه(س) و روز دختر را تبریک گفت.
 
 
 
متن کامل این پیام به شرح زیر است:
 
 
 
بسم الله الرحمن الرحیم
 
 
 
دهه اول ذی‌القعده، به نام دهه کرامت، مصادف است با ایام ولادت با سعادت کریمه اهل بیت حضرت فاطمه معصومه(س) و خجسته زادروز با برکت هشتمین اختر آسمان امامت و ولایت، حضرت امام علی بن موسی الرضا(ع) و میلاد حضرت احمد بن موسی(ع) شاهچراغ است که در این دهه عطر شمیم رضوی و فاطمی در کشور می‌پیچد.
 
 
 
‌ولادت حضرت معصومه (س) در تقویم ایران اسلامی روز دختر نام‌گذاری شده است تا بانوی کرامت الگویی برای تمامی دختران این سرزمین ولایی باشد، دختران امروز که مادران فردای ایران زمین هستند، نقش بسیار حساسی در تعیین سرنوشت فرهنگی و فکری جامعه دارند و مهم‌ترین نیاز آنان برخورداری از امنیت اجتماعی و خانوادگی است که آنان را به جایگاه و منزلت زن مسلمان و مقام والای مادری نزدیک می‌کند.
 
 
 
اینجانب فرا رسیدن ایام ولادت باسعادت کریمه اهل بیت حضرت فاطمه معصومه(س) و روز دختر را به همه تشنگان کرامت اهل بیت(ع) به ویژه دختران جزیره خارگ تبریک و تهنیت عرض نموده و آرزومندم به برکت این اسوه والای عفت و پاکدامنی و ولایتمداری،  دختران ایران اسلامی با تاسی و الگوپذیری از آن حضرت، در تمامی مراحل زندگی خویش، همواره پیروز و سرافراز باشند.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید