کد خبر : ۵۹,۴۵۱
۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۱۹:۳۶
رئیس اداره ورزش و جوانان خارگ از برپایی اردوی تیم ملی والیبال بانوان زیر ۱۶ سال در جزیره خارگ خبر داد.
سمیه گیوی رئیس اداره ورزش و جوانان خارگ در گفتگو با خبرنگار خارگ نیوز اظهار داشت: حضور والیبالیست های نوجوان ملی پوش کشورمان در جزیره خارگ اتفاقی برجسته در ورزش خارگ است که به نوبه خود ضمن عرض خوش آمد خدمت مربیان ، کادرفنی و بازیکنان این تیم ، ابراز امیدواری می کنم تا ضمن بهره مندی حداکثری تیم ملی کشورمان از ظرفیت های موجود در جزیره جهت حضور هرچه قدرتمندتر در مسابقات آسیایی ، ثمرات و اثرات آن توسعه ورزش خارگ را نیز در پی داشته باشد. والیبالیست های نوجوان زیر ۱۶سال ایران از ۲۱ اردیبهشت ماه به مدت یک هفته در جزیره خارگ اردو زده اند.
 
وی افزود: از جمله آثار چشمگیر و حائز اهمیت حضور ملی پوشان زیر۱۶ سال ایران در جزیره خارگ ، ایجاد انگیزه و شور مابین قشر نوجوان که غالب ورزشکاران جزیره را در بر می گیرد ، خواهد بود و در کنار آن نیز سبب کسب تجربه داوران و مربیان خارگی خواهد شد.ضمن آنکه ایجاد بستر ارتباطی مستقیم ، سبب فراگیری نکات آموزشی لازم برای ورزشکاران خارگی می شود.
 
رئیس اداره ورزش و جوانان در پایان تصریح کرد: همچنین به نوبه خود از حسن همکاری ، توجه و پشتیبانی بخشدار محترم ، مدیرعامل محترم پایانه های نفتی و مجموعه این شرکت و رئیس محترم هیئت والیبال استان بوشهر کمال قدردانی را دارم.
 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید