کد خبر : ۵۹,۴۴۵
۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۲۱:۲۷
مدیر کل سیاسی استانداری بوشهر از تدوین شناسنامه تقسیماتی ۱۰ شهرستان استان بوشهر خبر داد.
سعید حیدری ظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امسال از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی به نام سال «مهار تورم و رشد تولید» نامگذاری شده و همه موظف هستیم در راستای تحقق شعار سال اهتمام ورزیم.
 
وی افزود: دفتر سیاسی استانداری در یکسال اخیر، اقدامات مؤثری در حوزه فعالیت خود انجام داده و این روند تداوم دارد.
 
مدیر کل دفتر سیاسی و انتخابات استانداری بوشهر از نظارت دقیق و مستمر بر عملکرد بخشداری‌ها خبر داد و تصریح کرد: همچنین به طور ویژه نسبت به رسیدگی و پاسخگویی به شکایات مردمی اقدام شده است.
 
حیدری از شناسنامه‌دار کردن احزاب و گروه‌های سیاسی استان خبر داد و خاطر نشان کرد: این مهم آغاز شده و با تکمیل آن، گام بلندی در بهبود فعالیت‌های احزاب برداشته می‌شود.
 
وی با اشاره به دعوت از احزاب سیاسی و برگزاری نشست با آنها گفت: در چند ماه اخیر، ۱۰ نفر از احزاب مختلف در دفتر سیاسی استانداری حضور پیدا کردند و جلسات ارزشمندی نیز برگزار شد.
 
دبیر ستاد انتخابات استان بوشهر با اشاره به آغاز فرایند انتخابات در استان یادآور شد: از سال قبل، اقدامات لازم برای برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری را غیر رسمی آغاز کرده‌ایم و با دستور وزیر کشور و ابلاغ به استان‌ها نیز بر اساس برنامه زمان‌بندی شده کارها را به جلو می‌بریم.
 
حیدری با اشاره به سرکشی به مناطق محروم روستایی و تلاش برای رفع دغدغه‌های آنها اظهار داشت: ۱۵ نقطه جمعیتی استان را برای ارتقا به روستا، به وزارت کشور ارسال کرده‌ایم.
 
وی همچنین از تدوین شناسنامه تقسیماتی ۱۰ شهرستان اپستان بوشهر خبر داد و گفت: با تکمیل و تدوین نهایی، شناسنامه تقسیماتی هر شهرستان امسال صادر می‌شود.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید