کد خبر : ۵۹,۴۲۰
۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۲۰:۵۶
۱۳۲ کیلوگرم مواد مخدر در عملیات مشترک پلیس بوشهر و فارس کشف شد
فرمانده انتظامی استان بوشهر از توقیف سواری پژو و کشف ۱۳۲ کیلوگرم تریاک در عملیات مشترک پلیس مبارزه با مواد مخدر بوشهر و فارس خبر داد.
 سردار حیدر سوسنی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در راستای طرح مبارزه با سوداگران مرگ، مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر با اقدامات فنی و تخصصی مطلع شدند فردی با یک دستگاه خودروی سواری پژو ۴۰۵ در محور «فیروزآباد-شیراز» در حال انتقال یک محموله تریاک است که موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس بوشهر و فارس قرار گرفت.
 
وی افزود: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر «فیروزآباد» با تبادل اطلاعاتی مأموران پلیس بوشهر و پس از هماهنگی با مرجع قضائی به این محور اعزام و با ایجاد تور ایست و بازرسی موفق شدند، سواری پژو حامل تریاک را شناسایی کنند.
 
فرمانده انتظامی استان با بیان اینکه پس از طی مسافتی تعقیب و گریز مأموران موفق شدند با اقدامات فنی و تخصصی خودرو را توقیف و راننده و سرنشین را نیز دستگیر کنند، تصریح کرد: در بازرسی از این سواری ۱۳۲ کیلو و ۵۰۰ گرم تریاک کشف شد.
 
سردار سوسنی با اشاره اینکه متهمان برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شدند، گفت: برخورد با سوداگران مرگ برای پلیس بوشهر حد مرز نمی‌شناسد و مبارزه با این ماده خانمانسوز به صورت ویژه در دستور کار این فرماندهی است.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید