کد خبر : ۵۹,۲۲۲
۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۰۶:۰۶
حرکت در جهت حل مشکلات خارگ گامی مهم در جهت امیدآفرینیست
رئیس شورای شهر خارگ گفت: مسئولان با همدلی، هم افزایی و همت جهادی در راه حل مشکلات خارگ گام‌های درخور توجهی برداشتند.

به گزارش خارگ نیوز، لطف اله علی پور در گفتگو با خبرنگار خارگ نیوز اظهار داشت: این بار مسئولان با همدلی، هم افزایی و همت جهادی در راه حل مشکلات خارگ گام‌های درخور توجهی برداشته تا صدای مردم جزیره و نمایندگان آنها را شنیده و تلاش نمایندگان آنان به ثمر برسد، باید این رویداد مبارک را آغاز راهی دانست تا با ایجاد تحول از طرف مدیران اجرایی بتوان کیفیت زیرساخت‌ها و ارائه خدمات به شهروندان ساکن بزرگترین پایانه صادرات نفت ایران را ارتقا داد.

وی افزود: در چند روز اخیر جلسات متعددی با نماینده ولی فقیه در استان، آیت الله صفایی بوشهری و دکتر جمیری نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی داشتیم که ایشان با جدیت تمام مسائل و مشکلات را رصد و پیگیری‌های لازم را مبذول داشتند.

رئیس شورای شهر خارگ تصریح کرد: پس از سال‌ها حاصل تلاش‌های بسیاری از فعالان اجتماعی، مسئولان، نمایندگان مردم و کادر درمان تحقق یافت و بخش سیتی اسکن بیمارستان شهدای صنعت نفت خارگ به مرحله‌ی بهره برداری رسید.

علی پور خاطر نشان کرد: همچنین وقوع یکی از بهترین رویدادهای ممکن با حضور مسئولان استان در خارگ عقد قرارداد با بخش خصوصی در بحث تردد دریایی بود؛ چرا که با بستن قرارداد مکتوب، برای اجاره به صورت دربست صندلی‌های، دو شناور مستقر در خط تردد دریایی خارگ از بی نظمی‌های تردد در گذشته پیشگیری و کیفیت تردد دریایی مردم شریف خارگ ارتقا یابد.

وی اضافه کرد: در این راستا تلاش‌های دکتر جمیری نماینده محترم مجلس و مهندس غریبی مدیرعامل پایانه نفتی خارگ ستودنی است، اما در راستای حل مشکل ایاب و ذهاب هنوز منتظر تحقق وعده‌ی حضور شناور سوم هستیم.

رئیس شورای شهر خارگ اذعان کرد: استقرار آبفا نیز با اختصاص اعتبار ۱۵۰ میلیاردی و طی ابلاغیه‌ی وزارت نیرو مبنی بر دستور استقرار آبفا در خارگ به پیشرفت قابل توجهی رسیده است.

علی پور در پایان از مردم، همکاران خود در مجموعه‌ی شورای ششم شهر و همه مسئولانی که پای کار آمدند و با حضور میدانی در حل مشکلات مردم خارگ کوشیدند تقدیر و تشکر کرد.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید