کد خبر : ۵,۸۴۲
۲۵ خرداد ۱۳۹۹ ۱۷:۵۹
۵۰۰ اثر به جشنواره شعر خلیج فارس ارسال شد
خارگ نیوز: رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندر بوشهر گفت: ۵۰۰ اثر از ۱۰۰ شاعر به دبیرخانه جشنواره شعر دوبیتی و رباعی خلیج فارس ارسال شده‌است.
به گزارش خارگ نیوز، احمد بارگاهی روز یکشنبه در جمع خبرنگاران افزود: مرحله دریافت آثار شاعران توسط دبیرخانه این جشنواره انجام شده و داوران نیز انتخاب شدند.
 
وی بیان کرد: همان گونه که انتظار می‌رفت فراخوان جشنواره استانی شعر خلیج فارس که در سال جاری در قالب‌های دوبیتی و رباعی برگزار می‌شود، با استقبال خوب شاعران استان و حتی خارج از استان همراه شد که همین امر سبب شد تا تشکیل دبیرخانه دائمی شعر خلیج فارس کلید بخورد.
 
بارگاهی ادامه داد: در موضوع انتخاب داورها که با همکاری و هماهنگی انجمن شعر استان بوشهر انجام شد، پیشینه هنری و تخصص افراد در زمینه دوبیتی و رباعی از عوامل تاثیرگذار بود.
 
وی گفت: بر همین اساس وظیفه داوری این جشنواره به رضا معتمد، علی هوشمند و مجید عابدی سپرده شده‌است.
 
بارگاهی با تاکید بر لزوم بزرگداشت روز ملی خلیج فارس و استفاده از هنر در اعتلای نام بلند این دریا تاکید کرد: بزودی دبیرخانه دائمی شعر خلیج فارس به همت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندر بوشهر در محل این سازمان دایر می‌شود که امیدواریم با همکاری و همراهی استادان حوزه شعر و ادب بوشهر، این جشنواره به‌صورت سالانه و در خور نام بزرگ بوشهر و خلیج فارس باشد.
 
کلیدواژه ها: احمد بارگاهی 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید