کد خبر : ۵۸,۱۹۸
۶ فروردین ۱۴۰۲ ۱۸:۱۴
جانشین فرماندهی مرزبانی فراجا در نشست فرماندهان و معاونین مرزبانی استان بوشهر گفت: شجاعت، ولایت‌مداری و ایثارگری از خصوصیات مرزبانان است.
و بنابر اعلام پایگاه خبری پلیس، سردار جلال ستاره در نشست با فرماندهان و معاونین مرزبانی استان بوشهر ضمن تبریک سال جدید و ماه مبارک رمضان، گفت: مرزبانان غیرتمند با روحیه بالای جهادی شجاعانه از مرزها حراست و مراقبت می‌کنند.
 
وی تصریح کرد: مرزبانان به عنوان سربازان ولایت عاشقانه در راه خدمتگزاری به مردم شریف ایران اسلامی تلاش می‌کنند.
 
سردار ستاره گفت: در سالی که از سوی مقام معظم رهبری مدظله العالی، «مهار تورم و رشد تولید» نامگذاری شده مرزبانان با اشرافیت اطلاعاتی و اقدامات مهم و هدفمند در راستای مبارزه با قاچاق همت کنند.
 
وی افزود: در شرایط کنونی که دشمنان انقلاب و نظام قصد تضعیف باورهای دینی و اعتقادات مذهبی قشر جوان و خانواده‌ها را دارند باید با هوشیاری و هوشمندی مراقبت نماییم.
 
جانشین فرماندهی مرزبانی فراجا خاطرنشان کرد: مراقبت از خانواده‌ها خصوصا در فضای مجازی یک امر و وظیفه‌ای مهم و حساس برای مقابله با تهدیدات رسانه‌ای دشمنان و معاندین علیه انقلاب و اخلاق جوانان است.
 
وی ضمن تقدیر از تلاش مرزبانان استان گفت: در سال ۱۴۰۲ باید با برنامه‌ریزی و اقدامات هدفمند اطلاعاتی و عملیاتی مبارزه با پدیده قاچاق و تأمین امنیت مرزها و استیفای حقوق مرزنشینان و دولت تلاش کنیم.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید