کد خبر : ۵۸,۱۹۲
۵ فروردین ۱۴۰۲ ۱۱:۵۶
دستگیری فرد مسلحی که موجب رعب و وحشت در گناوه شده بود
فرمانده انتظامی استان بوشهر از دستگیری فردی مسلح که با تیراندازی هوایی باعث وحشت شهروندان و مسافران نوروی در شهر گناوه شده بود، خبر داد.
 سردار حیدر سوسنی صبح شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: عوامل انتظامی پاسگاه قلعه حیدر، حین انجام وظیفه و برقراری نظم و امنیت برای مسافرین و شهروندان بودند که فردی سراسیمه به واحد گشت مراجعه می‌کند.
 
وی افزود: این مراجعه کننده بیان می‌کند فردی مسلح به سلاح کمری در خیابان ساحلی مال قائد در حال قدرت نمایی و شلیک تیر هوایی و ایجاد ناامنی برای شهروندان است.
 
سردار سوسنی تصریح کرد: مأموران به صورت پیاده در بین مسافرین در ساحل مال قائد حرکت و فرد مسلح را مورد شناسایی قرار دادند.
 
فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: فرد مسلح به محض رؤیت پلیس، اقدام به شلیک چندین تیر جنگی به سمت مأموران می‌کند که خوشبختانه تیرهای شلیک شده به مأموران و شهروندان برخوردی نداشت.
 
سردار سوسنی با اشاره به شهامت و شجاعت پلیس بیان داشت با توجه به شلوغی جمعیت استفاده از سلاح امکان آسیب رسیدن به شهروندان و میهمانان نوروزی را به همراه داشت، لذا مأموران پلیس بدون به‌کار گیری سلاح در یک اقدام پلیسی و با جانفشانی خود فرد مسلح را دستگیر کردند.
 
وی بیان داشت: از این متهم یک قبضه سلاح کلت کمری ساخت کشور آمریکا به همراه چهار فشنگ جنگی کشف شد.
 
فرمانده انتظامی استان بوشهر با اشاره به اینکه امنیت شهروندان خط قرمز پلیس است افزود: پلیس برای امنیت و آرامش شهروندان از هیچ گونه تلاش و کوششی فروگذاری نکرده و در این راه حاضر است جان خود را فدای مردم کند.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید