کد خبر : ۵۷,۹۵۵
۲۸ اسفند ۱۴۰۱ ۱۹:۴۳
بخشدار ویژه خارگ روز ملی شدن صنعت نفت را تبریک گفت
خارگ نیوز: ​بخشدار ویژه خارگ در پیامی 29 اسفند ماه سال روز ملی شدن صنعت نفت را تبریک گفت.
به گزارش خارگ نیوز، محمدرضا دشتی زاده بخشدار ویژه خارگ با صدور پیامی سالروز غرور آفرین ملی شدن صنعت نفت را تبریک گفت.
 
 
در متن پیام محمدرضا دشتی زاده آمده است: 
 
 
"بسم الله الرحمن الرحیم"
 
 
 
29 اسفند روز ملی شدن صنعت نفت ،روزی به یاد ماندنی در تاریخ معاصر ایران و آغازی برای خود اتکایی و مبارزه جدی با سلطه بیگانه است.روزی که در ذهن هر ایرانی واقعه غرور آفرین رهایی از 42 سال استیلای مستقیم استعمار انگلیس بر منابع خدادادی نفت و گاز ایران را به تصویر می کشد.
 
 
 
صنعت بزرگ نفت با گذر از فراز و نشیب های بسیار و تنها به مدد همت و گنجینه ارزشمند اعتقاد به دانش ،مدیریت وتجربه ایرانی توانست خود را از سلطه بیگانه رهایی بخشد؛تا جایی که امروز شاهدیم که این صنعت قله های رفیع افتخار و اقتدار را فتح کرده و نام ایران اسلامی را به نامی آشنا و ماندگار در صنعت انرژی جهان مبدل نموده است.
 
 
 
اینک که صنعت نفت به عنوان امانتی مغتنم و ارزشمند به دست ما سپرده شده است، پاسداری از این صنعت، پاسداری از انقلاب و حفظ آن و خون شهدای هشت سال دفاع مقدس، ایثار ایثارگران و جانبازان و آزادگان محسوب می‌شود و از این منظر ضرورتی صدچندان می‌یابد.
 
 
 
در شرایطی که استکبار جهانی هر روز موانعی را در جهت پیشرفت صنعت کشور ایجاد می‌کند، صنعت نفت با رویکرد تعالی علمی و تخصصی، مسیر توسعه را به خوبی در پیش گرفته و به عنوان بازوی توانمند اقتصاد کشور نقش بی‌بدیل خود را در روند تولید نفت، گاز و پتروشیمی ایفا می‌نماید.
 
 
 
شرایط امروز کشور، فرصت مناسبی را برای ظهور توانمندی‌های صنعت نفت و صنایع داخلی فراهم آورده و بی‌شک لازم است همه براساس وظیفه شرعی و ملی با همدلی در کنار هم تلاش نماییم تا با جهاد اقتصادی آینده‌ای بهتر را برای ایران اسلامی رقم زنیم.
 
 
 
اینجانب به سهم خویش فرارسیدن روز بیست و نهم اسفند ماه، سالروز ملی شدن صنعت نفت ایران را به رهبر فرزانه انقلاب،تلاشگران صنعت نفت، شرکت های عظیم حوزه نفت و پتروشیمی مستقر ،عموم ملت شریف ایران اسلامی و مردم مقاوم و صبور جزیره راهبردی خارگ تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید