کد خبر : ۵۷۴
۲۹ آبان ۱۳۹۷ ۱۱:۴۶
رئیس شورای شهر خارگ گفت: طرح جامع یکی از مهمترین طرح‌های مورد نیاز برای ارتقای جزیره مقاوم خارگ است، تمامی ساخت و سازها که در جزیره قرار است ایجاد می شود باید زیر نظر و با مجوز شهرداری خارگ باشد، عوارض های باید بصورت ویژه مد نظر قرار گیرد.
مهدی بخشی رئیس شورای خارگ اظهار کرد: طرح جامع یکی از مهمترین طرح‌های مورد نیاز برای ارتقای جزیره مقاوم خارگ است، تمامی ساخت و سازها که در جزیره قرار است ایجاد می شود باید زیر نظر و با مجوز شهرداری خارگ باشد، عوارض های باید بصورت ویژه مد نظر قرار گیرد.


وی افزود: جلسات متعددی در این حوزه در وزارت مسکن و شهرسازی برگزار شده است، مدیران و نمایندگان نفت مقاومت بسیاری شده است که ما هم دفاعیات خود را بصورت ویژه ارائه کرده‌ایم و با پیگیری‌های صورت گرفته هم اکنون طرح جامع جزیره خارگ در مرحله تصمیم گیری است.


رئیس شورای خارگ تصریح کرد: جلسه گزارش عملکرد شورا و شهرداری خارگ روز سه‌شنبه در محل دانشگاه آزاد اسلامی ساعت ۱۸ و ۳۰ دقیقه برگزار خواهد شد و از عموم اهالی شریف خارگ برای حضور در این مراسم دعوت می‌شود.


بخشی با اشاره به پیگیری شورای طرح امنیتی جزیره خارگ گفت: پیگیری‌های فراوانی در حوزه توسط شورای شهر خارگ صورت گرفته است و بارها قصد برگزاری جلسه با معاونت وزیر کشور را داشتیم که موفق نشدیم، موارد را در آخرین دیداری که با استاندار داشتیم مقرر شد با معاونت سیاسی و امنیتی استانداری جلسه‌ای برگزار کنیم که بعد از چندین بار مراجعه موفق به برگزاری این جلسه هم باتوجه به دستور استاندار نشدیم.
کلیدواژه ها: طرح جامع خارگ 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید