کد خبر : ۵۷,۰۹۷
۱ اسفند ۱۴۰۱ ۲۱:۳۲
یک منبع امنیتی در فرماندهی عملیات حشد شعبی در استان الانبار امروز (دوشنبه) اعلام کرد که با بستن تمامی گذرگاه‌های غیررسمی در نوار مرزی با سوریه در غرب الانبار، عرصه بر عناصر باقی‌مانده‌ داعش تنگ شده است.
این منبع در مصاحبه با المعلومه اعلام کرد که نیروهای حشد شعبی طرح امنیتی را برای محاصره عناصر باقی مانده‌ داعش شروع کرده و در این راستا، تمامی گذرگاه‌های غیرقانونی را در نوار مرزی با سوریه در غرب الانبار بستند و باقی‌مانده‌های این گروه تروریستی در آن مناطق محاصره شده و باید تسلیم شوند یا در صورتی که در مقابل نیروهای امنیتی مقاومت کنند، بازداشت شده یا کشته می‌شوند.
 
وی افزود: نیروهای حشد شعبی همه مسیرهای منتهی به تمامی مکان‌هایی که داعش از آنها برای مخفی کردن خود استفاده می‌کند، بسته و حشد شعبی تونل‌های مخفی داعش را منهدم کرده است.
 
این منبع عنوان داشت که باقی‌مانده‌های داعش در مناطق صحرای غربی الانبار از جهت‌های مختلف محاصره شده‌اند و سرکرده‌های آنها نمی‌توانند کمک‌های غذایی و سلاح به مناطق حضور آنها بفرستند. نیروهای حشد شعبی اقدام به عملیات پاکسازی در مناطق مختلف صحرای غربی الانبار که جزو مناطق خطرناک هستند، می‌کنند.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید